"Упоротые, говоришь...": Ярош у матірній формі розніс Усика за відео з Шарієм

За 5 років Олександр Усик так і не зміг зрозуміти деяких речей. Або не схотів.

Дмитро Ярош. Фото: Главред.

Відомого українського боксера Олександра Усика піддали жорстокій критиці за ефір з одіозним блогером Анатолієм Шарієм, передають Патріоти України.

Не утримався від жорстких заяв навіть глава українських добровольців на передовій Дмитро Ярош. Першим прокоментував скандальний інцидент офіцер української армії Анатолій Штефан. На своїй сторінці в соціальній мережі він влаштував боксеру справжній розгром.

У коментарях до його повідомленням відзначився і Ярош, який висловився про Усика вкрай жорстко.

З архіву ПУ. Дика природа: Тигр напав на ведмедя, та ... дуже швидко зрозумів свою помилку (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:10

Національний парк Рантхамбор - це один із самих великих заповідників Індії. Його площа становить майже 400 км, і знаходиться він недалеко від великого міста Джайпуру. Рантхамбор був заснований в 1950-х рр. і став одним із заповідників країни в проекті ...

З архіву ПУ. "Сподіваюсь, більше не крастиме": Бійчиня ММА жорстко відлупцювала хлопця, який намагався пограбувати її на вулиці (відео)

п’ятниця, 3 грудень 2021, 23:55

Жінка самотужки затримала злочинця та дочекалася прибуття поліції, поки та не одягнула на нього кайданки. 20-річна бійчиня змішаних єдиноборств на ім’я Бріса постояла за себе, коли її спробували пограбувати посеред білого дня в Аргентині, повідомляють ...