
Захворювання на коронавірус виявили у директорки столичної школи № 197. Держпродспоживслужба встановлює коло контактних осіб. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-пресконференції, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу КМДА.
"Учора до Департаменту освіти надійшла інформація про підтверджений випадок захворювання на коронавірус у директорки столичної школи № 197. Директорку госпіталізували до лікарні", – повідомив Віталій Кличко.
Він зазначив, що в школі працюють понад 120 вчителів, керівників гуртків та технічних працівників. А напередодні директорка школи № 197 відвідувала районне управління освіти. А також спілкувалася з керівниками шістьох інших шкіл.
"Три школи, що очолюють директори, які контактували із хворою, є місцями проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кількох предметів кожна. Представники Держпродспоживслужби перевіряють навчальні заклади та управління освіти для встановлення кола контактних осіб. Усі, хто мав контакт із хворою, мають перебувати на самоізоляції", – наголосив Віталій Кличко.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...