Кабінет міністрів України частково відновив бронювання від мобілізації. Безперешкодно продовжити терміни бронювання зможуть працівники, що отримали бронь до 31 травня 2024 року: рішення у Кабміні аргументували прагненням забезпечити стабільну роботу стратегічно важливих галузей економіки, зокрема оборонної, передають Патріоти України.
Натомість аудит рішень про присвоєння статусу критично важливих підприємств триватиме до середини листопада. Подробиці було оприлюднено у тексті урядового рішення на сайті КМУ.
"Працівники, які отримали статус заброньованих до 31 травня 2024 року, зможуть безперешкодно подовжити термін бронювання на аналогічний термін. Таке протокольне рішення за пропозицією першого заступника міністра оборони погоджено на засіданні уряду 25 жовтня. Це забезпечить стабільну роботу стратегічно важливих галузей економіки, в тому числі тих, які працюють на оборону", – зазначено у протокольному рішенні Кабміну, оприлюдненому 26 жовтня на урядовому сайті.
У КМУ також повідомили, що аудит рішень про присвоєння статусу критично важливих підприємств, які були ухвалені в останні чотири місяці, триватиме до 15 листопада. Його розпочали через "аномальне зростання кількості критично важливих підприємств та кількості заброньованих працівників", тож метою аудиту є посилення обороноздатності держави та недопущення зловживань.
"За результатом аудиту відповідальні міністерства визначать, чи мали місце недобросовісні дії та, чи носять вони потенційно корупційний характер. На основі цих даних уряд оновить критерії бронювання і скоригує їх так, щоб механізм працював і на користь нашої безпеки та оборони, і на користь нашої економіки", – йдеться у тексті урядового рішення.
У руїнах давньої Ніневії, що лежить на лівобережжі сучасного міста Мосул (Північ Іраку), терпіння археологів було винагороджене епохальною знахідкою. Йдеться про масивний барельєф VII столітті до н. е. Його вирізняє надзвичайно детальне різьблення, на ...
Українці можуть зіткнутися з тим, що в супермаркетах та магазинах у них можуть відмовитись приймати ті чи інші купюри та монети – під приводом, що нічим давати решту. Однак подібна поведінка працівників закладу є порушенням законодавства, а тому слід з...