Уроки з 10:00 і змішаний формат. У МОН повідомили, яким буде навчання в українських школах взимку

Міністр освіти й науки Оксен Лісовий повідомив, що взимку в українських школах, де немає позмінного навчання, уроки будуть починатися о 10 ранку. Водночас у крайніх випадках доведеться повернутися до змішаного або онлайн навчання в складні періоди. Про це посадовець розповів під час "Години запитань до уряду. Він зауважив, що нині МОН працює над графіками навчання, передають Патріоти України.

"Ми працюватимемо з графіками занять там, де немає позмінного навчання, зміщуючи початок уроків у школах на 10:00. Зараз працюємо над цими рекомендаціями. У крайніх випадках повертатимемося до змішаного або онлайн навчання в пікових складних періодах", – сказав Лісовий.

Посадовець зауважує, що є два підходи до проведення навчального процесу. Зокрема, він зазначив, що заклади вищої освіти й профтехосвіти мають розпочати рік раніше – в теплий сезон. Очільник МОН каже, що необхідно зробити довшими зимові канікули та завершити навчальний рік пізніше. Окрім того, за словами Лісового, варто звернути увагу на забезпечення закладів освіти генерацією. Адже в деяких школах вона доволі потужна, натомість в інших можуть працювати лише пункти незламності.

Хто і навіщо закидає кросівки на лінії електропередач по всьому світу, і чому не варто їх чіпати

субота, 20 липень 2024, 21:00

У якому б куточку світу ви не опинилися, вам, ймовірно, зустрінуться кросівки, що висять на лінії електропередач. Це зовсім не рідкість у нашому світі й дослідники зазначають, що на те є маса причин, передають Патріоти України з посиланням на IFLScienc...

Росіяни бунтують проти блекауту: У Анапі слідом за Краснодаром жителі вийшли вимагати електрики (відео)

субота, 20 липень 2024, 20:45

У російській Анапі місцеві жителі слідом за жителями Краснодара перекрили дорогу через відсутність електрики, передають Патріоти України з посиланням на "Медуза" з посиланням на телеграм-канали Baza і "Осторожно, новости". Протестувальники в Анапі пере...