
Працівники метро разом зі співробітниками Національної поліції почали перевіряти дотримання маскового режиму у вагонах, зазначають Патріоти України.
“У наявності маску мали всі пасажири, однак пройшовши вестибюль, дехто спускав її на підборіддя. Серед таких порушників виявилася навіть вагітна”, – сказано в повідомленні.
За словами правоохоронців, з моменту відновлення роботи “підземки” було складено 37 протоколів про порушення маскового режиму. По одному з них винесли рішення про штраф на 17 тисяч гривень.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в Україні добровольцем, в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...