
Після того, як герцогиня Сассекська Меган Маркл з принцом Гаррі переїхала до Каліфорнії, фізично вона стала ближче до своїх родичів. Однак відновлювати з ними спілкування монархиня не поспішає з тієї причини, що між ними є величезна соціальна нерівність, передають Патріоти України.
Однин з членів сім'ї Маркл, заявив, що вони, швидше за все, більше ніколи не спілкуватимуться. Він додав, що дружина Гаррі і її родичі вже давно знаходяться в різних соціальних групах. Про це пише видання Fox News.
"Ми явно належимо до різних соціальних класів і більше ніколи не будемо розмовляти. Для мене важлива справжня якісна сім'я. Мені здається, що не потрібно бути тим, ким ви не є, або належати до певного класу, щоб вас прийняли і любили. Відчуження Маркл від її сім'ї – її вибір", – сказав родич, який вирішив не розкривати свого імені. Інсайдер сім'ї сказав, що вони не планують звертатися до герцогині, тому що це не призведе до відновлення стосунків.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...