Усе дуже складно: Меган Маркл не має наміру відновлювати стосунки зі своєю сім'єю

Після того, як герцогиня Сассекська Меган Маркл з принцом Гаррі переїхала до Каліфорнії, фізично вона стала ближче до своїх родичів. Однак відновлювати з ними спілкування монархиня не поспішає з тієї причини, що між ними є величезна соціальна нерівність, передають Патріоти України.

Однин з членів сім'ї Маркл, заявив, що вони, швидше за все, більше ніколи не спілкуватимуться. Він додав, що дружина Гаррі і її родичі вже давно знаходяться в різних соціальних групах. Про це пише видання Fox News.

"Ми явно належимо до різних соціальних класів і більше ніколи не будемо розмовляти. Для мене важлива справжня якісна сім'я. Мені здається, що не потрібно бути тим, ким ви не є, або належати до певного класу, щоб вас прийняли і любили. Відчуження Маркл від її сім'ї – її вибір", – сказав родич, який вирішив не розкривати свого імені. Інсайдер сім'ї сказав, що вони не планують звертатися до герцогині, тому що це не призведе до відновлення стосунків.

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...

Хіти тижня. Крокодили на "прогулянці" і осетри на вулицях: Як зараз виглядає затоплена Ялта із землі та повітря (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 3:00

Окупована Ялта продовжує боротися з наслідками масштабного потопу, що обрушився на місто після рясних опадів. Про це повідомляє 360tv, передають Патріоти України. . За словами російських журналістів, люди на вулицях з води виловлюють величезних осетрі...