Усе індивідуально: Лікарі розповіли, як правильно приймати аспірин

Після інфарктів та інсультів аспірин слід призначати тривало, якщо немає особливих протипоказань.

Американські вчені-медики дали рекомендації щодо застосування аспірину. Вони зважилися на подібну публікацію через суперечливі висновки з приводу застосування цього препарату при профілактиці серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

У новій статті американські вчені наполягають на тому, що аспірин ефективний при лікуванні серцево-судинних захворювань, однак у цілях первинної профілактики його треба застосовувати обережно, пише American Journal of Medicine.

"При гострому серцевому нападі всі пацієнти повинні отримувати 325 міліграм звичайного аспірину негайно та щодня після цієї події — для зниження ризику раптової смерті", - йдеться у дослідженні. Крім того, зазначається, що після інфарктів та інсультів аспірин слід призначати тривало, якщо немає особливих протипоказань. Дослідники наголошують, що при призначенні довготривалої терапії аспірином здоровим людям треба кожного разу виходити з конкретної ситуації та особливостей організму, у першу чергу - згортання крові, щоб відкинути ризик кровотечі.


З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:05

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...