Усе не так, як ви думаєте: У Cosmopolitan пояснили "лайк" головного редактора під скандальним постом Пліхіної

Олександра Буринська запевняє, що ставила лайк під зовсім іншим постом.

Скандальний пост екс-заступника головного редактора журналу Cosmopolitan Ukraine Євгенії Пліхіної не має нічого спільного з позицією бренда. А чутки про те, що головний редактор журналу сама "лайкала" публікацію Пліхіної – це фейк. Про це в ексклюзивному коментарі розповіла головний редактор видання Cosmopolitan Ukraine Олександра Буринська, передають Патріоти України.

Позиція журналу Cosmopolitan Ukraine

"Наша співробітниця на своїй особистій сторінці опублікувала текст, через який вибухнув скандал. І в той же день ми її звільнили. І це – позиція видання, ми не поділяємо її (Пліхіної - прим.ред.) позицію", – заявила Буринська. Вона також підкреслила, що видання шкодує про дії своєї колишньої співробітниці, адже Євгенія Пліхіна на момент публікації одіозного поста носила ім'я бренду.

Лайк головного редактора

Коментуючи звинувачення в тому, що головний редактор журналу сама залишила "лайк" під одіозною публікацією Пліхіної, Буринська пояснила, що це – фейк. За її словами, ніяких доказів у обвинувачів немає.

"Вони викладали скріншот обрізаний. Тобто там стоїть мій "лайк", але не видно, під чим він стоїть. І цей "лайк" може бути під абсолютно будь-яким постом в Фейсбуці. І немає жодного скріншота – ні повністю, ні склеєного, ні обрізаного, ні колажованого, де було б видно, що мій "лайк" стоїть конкретно під її текстом", – розповіла вона.

Буринська також додала, що бачила, як проводився підрахунок "лайків" і їх кількість під скріншотом, що викликав громадське обурення, не збігається з кількістю "лайків" під постом Пліхіной.

Мовне питання в Cosmopolitan Ukraine

У зв'язку з цим скандалом в соцмережах також стали поширюватися звинувачення в тому, що Cosmopolitan Ukraine є виключно російськомовним виданням. Головний редактор видання спростувала цю інформацію, пояснивши: в кожному номері журналу, а також на сайті, є матеріали як російською, так і українською мовою.

"Матеріали на нашому сайті представлені і російською, і українською. Виключно. Тобто, не перекладені, а різні матеріали на різних мовах. Те ж саме і в журналі. Якщо у нас інтерв'ю з україномовним героєм, то ми робимо його українською мовою, ми не перекладаємо російською. Або автори, які пишуть українською мовою – ми їх теж не перекладаємо", – уточнила вона.

Крім того, Буринська запевнила, що з січня 2022 року, виконуючи вимоги мовного закону, журнал Cosmopolitan Ukraine виходитиме виключно українською мовою.

Джерело: Обозреватель

Ще один нардеп захворів на Covid-19

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:52

Муса Магомедов розповів, що почувається задовільно. Позафракційний народний депутат Муса Магомедов заразився коронавірусом. Про це він повідомив у Facebook, передають Патріоти України. «Вчора відчув температуру і легке запаморочення. Вирішив перестраху...

Загинули люди: У Китаї горіла будівля Huawei (фото, відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 21:00

Спочатку в мережу потрапила інформація про те, що пожежа спалахнула в самій лабораторії Huawei, де працює понад 20 тисяч осіб і тестують в тому числі обладнання для мереж 4G і 5G. У китайському місті Дунгуань в п'ятницю, 25 вересня, сталася пожежа на т...