Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною!

Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції Меркатора призводить до появи безлічі спотворень, коли, наприклад, Гренландія виглядає крупніше Австралії... Принципово нова проекція, запропонована японськими дизайнерами, дозволила побудувати найточнішу карту світу, яку коли-небудь бачило людство, повідомляють Патріоти України.

Традиційна карта світу будується старовинним способом, при якому зображення з поверхні глобуса переноситься на пласку карту з використанням проекції Меркатора. Як результат, ми отримуємо на карті Гренландію в кілька разів більшу за Австралію, тоді як насправді Гренландія втричі менше.
А ось карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Тут пропорції суші і води залишаються незмінними і відповідають тому, що ми бачимо і на глобусі. За цю розробку компанія AuthaGraph отримала престижну нагороду - Japanese Good Design Award.
Автор нової революційної проекції - Хаджиме Нарукава. Суть його ідеї в тому, що сферичну поверхню глобуса розбивають на 96 трикутників. Потім йде оригінальний процес перенесення зображення на площину шляхом комбінування різних способів проектування через проміжні об'єкти. Таке «багатошарове відображення» знижує число помилок і жахливих спотворень, які виникають при традиційному розгортанні поверхні глобуса в пласку карту.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...