Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною!

Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції Меркатора призводить до появи безлічі спотворень, коли, наприклад, Гренландія виглядає крупніше Австралії... Принципово нова проекція, запропонована японськими дизайнерами, дозволила побудувати найточнішу карту світу, яку коли-небудь бачило людство, повідомляють Патріоти України.

Традиційна карта світу будується старовинним способом, при якому зображення з поверхні глобуса переноситься на пласку карту з використанням проекції Меркатора. Як результат, ми отримуємо на карті Гренландію в кілька разів більшу за Австралію, тоді як насправді Гренландія втричі менше.
А ось карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Тут пропорції суші і води залишаються незмінними і відповідають тому, що ми бачимо і на глобусі. За цю розробку компанія AuthaGraph отримала престижну нагороду - Japanese Good Design Award.
Автор нової революційної проекції - Хаджиме Нарукава. Суть його ідеї в тому, що сферичну поверхню глобуса розбивають на 96 трикутників. Потім йде оригінальний процес перенесення зображення на площину шляхом комбінування різних способів проектування через проміжні об'єкти. Таке «багатошарове відображення» знижує число помилок і жахливих спотворень, які виникають при традиційному розгортанні поверхні глобуса в пласку карту.

Хіти тижня. "Вона просто сяяла від щастя": Легендарну українську співачку з тріумфом зустріли на Росії (відео)

субота, 14 грудень 2019, 12:00

Улюблениця публіки на всьому пострадянському просторі, 72-річна народна артистка Софія Ротару проігнорувала нападки злостивців на свою адресу і прилетіла в Росію. Незважаючи на заклики депутатів Думи бойкотувати її концерти, російська публіка зустріла ...

Кілеру, який убив дитину київського депутата, пообіцяли за його батька $21 000 - Аваков

субота, 14 грудень 2019, 11:48

Андрію Лаврезі, який застрелив 3-річну дитину, цілячись в його батька, депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, пообіцяли $21 000. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера», зазначають Патрі...