
Лідер російського гурту "Руки вверх!" Сергій Жуков зізнався, що йому "відрізали половину тіла" через пухлину. Про це артист розповів у передачі "Ціна красивого життя" на телеканалі Росія 1, передають Патріоти України.
Так, за словами співака, звичайний синець, який з'явився після удару під час концерту, через деякий час перетворився на пухлину. Втім, лікарі не могли зрозуміти, що відбувається з артистом.
"На порожньому місці мене звалило, причому страшно. Незрозуміла історія з хворобою, коли зі звичайного удару все переросло в те, що мені відрізали половину тіла. Я провів три місяці в лікарнях, переніс три операції і не розумів, виберуся я і взагалі чи вийду на сцену. Я говорив: "Кому дати грошей? Везіть мене кудись: до Німеччини, в Ізраїль". А лікарі відповідали: "Ми не знаємо, що у вас, куди ми вас повеземо?", – згадує Жуков.
Пізніше співакові вдалося отримати закордонний експериментальний медичний апарат, з яким він ходив два місяці: "Я ходив весь в акумуляторах два місяці, носив в руках цю штуку. Весь в дротах. І тільки вона мене врятувала".
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...