Усе за планом? Роспропагандист порівняв Шебекіно зі знищеним Росією Грозним і заговорив про панічні настрої

Одіозний російський пропагандист Олександр Сладков порівняв місто Шебекіно Бєлгородської області із чеченським містом Грозний, яке російська окупаційна армія знищила у 90-х роках. Також він поскаржився на мародерство серед місцевих мешканців, передають Патріоти України.

Пропагандист констатував, що через таку ситуацію в РФ панують панічні настрої. Про це Сладков заявив у своєму Telegram.

За словами пропагандиста, періодично ведеться стрілянина в Шебекіно з реактивних систем залпового вогню. Він заявив, що вулиці міста перетворилися на пустелі зі спаленими будинками та багатоповерхівками.

"Взагалі, я скажу, сьогодні Шебекіно нагадує чимось Грозний періоду 95-96 років: пустельні вулиці, спалені будинки та багатоповерхівки. Де значні пошкодження, де ще пожежа не загашена. Не працюють магазини. У межах міста періодично спалахує пожежі. На жаль, є роздолля для мародерів", – бідкається пропагандист.

Також Сладков скиглить, що більшості жителів Шебекіно довелося евакуюватися, тому в інших росіян починається істерика та паніка. "На превеликий, на жаль, доводиться констатувати, що і з нашого боку, і в бєлгородських пабликах, спостерігаються деякі панічні настрої", – видав пропагандист.

Наближається найсильніша у вересні магнітна буря: Як підготуватися до неї

понеділок, 25 вересень 2023, 6:58

Вже 26−28 вересня нашу планету накриє дуже сильна магнітна буря, хоча її рівень і не досягне найвищого показника G5. Такі екстремальні бурі можуть загрожувати не лише електромережам та іншій земній інфраструктурі, а й навіть самому життю на планеті, п...

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...