
Пакистанська провінція Пенджаб заявила, що блокуватиме мобільні телефони людей, які відмовилися пройти вакцинацію проти COVID-19. Про це пише The Hindu, передають Патріоти України.
«Спочатку це була всього лише пропозиція, але люди не дуже активно зважувалися приходити на щеплення, тому рішення ухвалили», — заявив прессекретар департаменту первинної медико-санітарної допомоги провінції Пенджаб Хаммад Раза.
За його словами, державне агентство зв’язку тепер визначатиме, як реалізувати цей захід. Раніше влада провінції Сінд заявила, що держслужбовці, які відмовляються від вакцинації, починаючи з липня не будуть отримувати зарплату.
За останні тижні масштаби вакцинації в Пакистані збільшилися. Щодоби в країні з населенням 220 млн вводять близько 200 тисяч доз антиковідного препарату. Загалом у країні зроблено майже 10,5 мільйона щеплень.
Водночас у Пенджабі, найбільш густонаселеній провінції країни, до якої належить мегаполіс Лахор, попит на щеплення знизився.
Очільник Пакистанської асоціації молодих лікарів Салман Хасіб сказав AFP, що в Пакистані низький рівень освіти, а люди поширюють чутки та дезінформацію про вакцини. Побоювання з приводу побічних ефектів в поєднанні з дезінформацією про те, що щеплення викликає безпліддя або смерть протягом двох років, викликали сумніви щодо вакцинації.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...