Усе заради зупинки пандемії: У Пакистані вирішили заблокувати телефони тим, хто відмовився вакцинуватися

Пакистанська провінція Пенджаб заявила, що блокуватиме мобільні телефони людей, які відмовилися пройти вакцинацію проти COVID-19. Про це пише The Hindu, передають Патріоти України.

«Спочатку це була всього лише пропозиція, але люди не дуже активно зважувалися приходити на щеплення, тому рішення ухвалили», — заявив прессекретар департаменту первинної медико-санітарної допомоги провінції Пенджаб Хаммад Раза.

За його словами, державне агентство зв’язку тепер визначатиме, як реалізувати цей захід. Раніше влада провінції Сінд заявила, що держслужбовці, які відмовляються від вакцинації, починаючи з липня не будуть отримувати зарплату.

За останні тижні масштаби вакцинації в Пакистані збільшилися. Щодоби в країні з населенням 220 млн вводять близько 200 тисяч доз антиковідного препарату. Загалом у країні зроблено майже 10,5 мільйона щеплень.

Водночас у Пенджабі, найбільш густонаселеній провінції країни, до якої належить мегаполіс Лахор, попит на щеплення знизився.

Очільник Пакистанської асоціації молодих лікарів Салман Хасіб сказав AFP, що в Пакистані низький рівень освіти, а люди поширюють чутки та дезінформацію про вакцини. Побоювання з приводу побічних ефектів в поєднанні з дезінформацією про те, що щеплення викликає безпліддя або смерть протягом двох років, викликали сумніви щодо вакцинації.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...