Усе заради зупинки пандемії: У Пакистані вирішили заблокувати телефони тим, хто відмовився вакцинуватися

Пакистанська провінція Пенджаб заявила, що блокуватиме мобільні телефони людей, які відмовилися пройти вакцинацію проти COVID-19. Про це пише The Hindu, передають Патріоти України.

«Спочатку це була всього лише пропозиція, але люди не дуже активно зважувалися приходити на щеплення, тому рішення ухвалили», — заявив прессекретар департаменту первинної медико-санітарної допомоги провінції Пенджаб Хаммад Раза.

За його словами, державне агентство зв’язку тепер визначатиме, як реалізувати цей захід. Раніше влада провінції Сінд заявила, що держслужбовці, які відмовляються від вакцинації, починаючи з липня не будуть отримувати зарплату.

За останні тижні масштаби вакцинації в Пакистані збільшилися. Щодоби в країні з населенням 220 млн вводять близько 200 тисяч доз антиковідного препарату. Загалом у країні зроблено майже 10,5 мільйона щеплень.

Водночас у Пенджабі, найбільш густонаселеній провінції країни, до якої належить мегаполіс Лахор, попит на щеплення знизився.

Очільник Пакистанської асоціації молодих лікарів Салман Хасіб сказав AFP, що в Пакистані низький рівень освіти, а люди поширюють чутки та дезінформацію про вакцини. Побоювання з приводу побічних ефектів в поєднанні з дезінформацією про те, що щеплення викликає безпліддя або смерть протягом двох років, викликали сумніви щодо вакцинації.

На Чернігівщині чоловік показав поліції свої статеві органи, але суд його виправдав

вівторок, 16 липень 2024, 19:22

У Чернігівській області суд вирішив не карати чоловіка, який посеред вулиці показував поліції свої статеві органи. Про це йдеться у постанові Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, передають Патріоти України. За даними слідства, чолові...

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...