Усі гроші підуть у благодійний фонд Зеленської: Пугачова знайшла хитрий спосіб допомогти Україні

Фанати Алли Пугачової зможуть доторкнутися до її життя. Примадонна дозволила проводити екскурсії в своєму замку в селі Грязі Російської Федерації. Фото квитка опублікував Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", передають Патріоти України.

Зазначається, що всі охочі під час екскурсії зможуть побачити будуари Пугачової, кімнати її чоловіка Максима Галкіна, гардеробні і клозети. При цьому будь-яка зйомка заборонена незважаючи на чималу вартість квитка. Подивитися на унітаз Пугачової можна за 10 200 рублів.

Варто відзначити, що Примадонна не має наміру залишати гроші собі. У квитку зазначено, що виручені кошти підуть до благодійного фонду першої леді України Олени Зеленської.

Це треба знати! Українські біженці можуть втратити право на тимчасовий захист у Польші

неділя, 29 січень 2023, 11:50

Українські біженці, які опинилися в Польщі після 24 лютого 2022 року, мають статус PESEL UKR, який надає їм право на тимчасовий захист, а також на чимало соціальних пільг від польської держави, передають Патріоти України. Проте вони ризикують втратити ...

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...