
Солдат російської армії у розмові з батьком поскаржився на великі втрати особового складу та військової техніки Росії у війні з Україною. Він розповів, що з його роти із 52 людей залишилося 17, у яких "зриває дах", передають Патріоти України.
Перехоплення розмови окупанта на своєму каналі на YouTube опублікував радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у четвер, 21 квітня. Військовослужбовець країни-агресорки зазначив, що його колеги по службі поникли через те, що програють ЗСУ та зазнають великих втрат.
– Пацани поникли всі вже взагалі пі**ець.
– Чого поникли?
- Дохр*на хто поник, дах зриває. Тут взагалі пі**ець! Вже не витримуємо.
– Ну, а вас там народу багато зараз?
– Народу багато. Тут із Сахаліну приїхали.
– А ти казав козаки, теж там з вами?
– Пап, зараз взагалі мало лишилося. Нас залишилося з роти 17 людей із 52! У БТГР там 350 людей було, а стало менше 100.
– А техніка ваша? Теж хана їй?
– Було 11 машин, лишилося дві.
За даними Генерального штабу Збройних Сил України, близько 21 тисячі військовослужбовців втратила РФ за повні 56 діб війни проти України. Крім того, ряди путінської армії порідшали на тисячі одиниць різної військової техніки. Зокрема, українські Сили оборони знищили майже 830 ворожих танків та понад 320 літаків з вертольотами та іншу техніку.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...