
У Сумах у двокімнатній квартирі жінка із психічними розладами тримала понад 15 собак. Квартиру довелося штурмувати, щоб визволити із жахливих умов тварин. Про це розповіла Олена Сай у Facebook, передають Патріоти України.

"У дев'ятому мікрорайоні з тюремного ув'язнення вирвалися на волю "собаки-скелети" у прямому значенні слова. Виявилося, що на вул. Лушпи, 22 проживає жінка, яка має проблеми з головою. У її двокімнатній квартирі в муках помирали від хвороб і голоду 15-16 собак. Двері вибили й собаки рятувалися втечею. Викликали поліцію", - написала Сай.

Сім собак відловили волонтери й небайдужі люди. "Усі перебувають у зоозахисників. Щодо решти тварин - питання опрацьовуємо", - додала сумчанка. Зараз волонтери збирають кошти на лікування тварин. Надалі шукатимуть їм нових господарів.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...