
У Сумах у двокімнатній квартирі жінка із психічними розладами тримала понад 15 собак. Квартиру довелося штурмувати, щоб визволити із жахливих умов тварин. Про це розповіла Олена Сай у Facebook, передають Патріоти України.

"У дев'ятому мікрорайоні з тюремного ув'язнення вирвалися на волю "собаки-скелети" у прямому значенні слова. Виявилося, що на вул. Лушпи, 22 проживає жінка, яка має проблеми з головою. У її двокімнатній квартирі в муках помирали від хвороб і голоду 15-16 собак. Двері вибили й собаки рятувалися втечею. Викликали поліцію", - написала Сай.

Сім собак відловили волонтери й небайдужі люди. "Усі перебувають у зоозахисників. Щодо решти тварин - питання опрацьовуємо", - додала сумчанка. Зараз волонтери збирають кошти на лікування тварин. Надалі шукатимуть їм нових господарів.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...