Усі присутні були шоковані побаченим: У Сумах виявили квартиру із "собаками-скелетами" (фото, відео)

У Сумах у двокімнатній квартирі жінка із психічними розладами тримала понад 15 собак. Квартиру довелося штурмувати, щоб визволити із жахливих умов тварин. Про це розповіла Олена Сай у Facebook, передають Патріоти України.

"У дев'ятому мікрорайоні з тюремного ув'язнення вирвалися на волю "собаки-скелети" у прямому значенні слова. Виявилося, що на вул. Лушпи, 22 проживає жінка, яка має проблеми з головою. У її двокімнатній квартирі в муках помирали від хвороб і голоду 15-16 собак. Двері вибили й собаки рятувалися втечею. Викликали поліцію", - написала Сай.

Сім собак відловили волонтери й небайдужі люди. "Усі перебувають у зоозахисників. Щодо решти тварин - питання опрацьовуємо", - додала сумчанка. Зараз волонтери збирають кошти на лікування тварин. Надалі шукатимуть їм нових господарів.

Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

середа, 25 травень 2022, 6:29

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, ...

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...