Усі загинули: Під Москвою розбився літак (відео)

У Підмосков'ї розбився легкомоторний літак, загинули двоє осіб. За попередньою інформацією, не вижили пілот та його дружина. Трагедія сталась в міському окрузі Руза поблизу села Ватуліно 24 жовтня, передають Патріоти України.

Після падіння літак загорівся

"Аеропракт А-22" розбився на території аероклубу "Аерокласика" – неподалік злітного поля. Після цього повітряний засіб загорівся. Ліквідовували надзвичайну ситуацію 34 рятувальники та 12 одиниць техніки.

Пілот не впорався з управлінням літаком

Ймовірною причиною авіатрощі став сильний порив вітру. Літак просто перевернуло у повітрі, а пілот не справився з управлінням. "Аеропракт" практично у вертикальному положенні зіткнувся з землею, падав літак з висоти 70 – 80 метрів.

Смачного, шановна пані: У Мелітополі покупниця знайшла в хлібі мишачі екскременти (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 21:59

Так, мешканка Мелітополя була неприємно здивована знахідкою в хлібі. У виробі вона виявила дивну чорну "начинку", яка виявилася мишачими екскрементами. Обурена покупниця жартує, що продукти життєдіяльності гризунів їй дісталися "в подарунок" до хліба. ...

Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

неділя, 5 грудень 2021, 21:44

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу ві...