Усі знайомі кажуть: "Не вірю"... Помер Володимир Яворівський, письменник, громадський діяч, політик

Ранком суботи 17 квітня повідомили про смерть відомого українського письменника та громадсько-політичний діяча Володимира Яворівського. Сумну звістку першим у Facebook оприлюднив ексдепутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, зазначають Патріоти України.

Ігор Телішевський повідомив про смерть Володимира Яворівського
Ігор Телішевський повідомив про смерть Володимира Яворівського

Володимир Яворівський помер 16 квітня у віці 78 років. Про смерть письменника повідомила його донька.

"Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: "Не вірю". Не хочеться вірити і мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю.
Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов", - написав письменник і політичний діяч Василь Шкляр.

Володимир Олександрович Яворівський на родився в селі Теклівка Вінниччині. Наприкінці ХХ століття був одним з активних борців за Незалежність України. Народний депутат України 1-го, 2-го, 4-го 5-го, 6-го скликань. Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Автор повістей, романів та нарисів, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за повість "Вічні Кортеліси" (1984 рік), у 2005 році отримав літературну премію імені Дмитра Загула.


Допоміг... аналіз зубів: Вчені розкрили таємницю команди моряків легендарного судна, яке затонуло у 1545 році

неділя, 16 травень 2021, 22:29

Вчені за допомогою експертизи встановили, хто був серед особового складу судна "Мері Роуз", який служив монарху Великобританії 34 роки. Про це пише видання Newscientist, передають Патріоти України. Як відомо, легендарне судно "Мері Роуз" разом з екіпаж...

Кадри наче з пекла: В Індії на берег винесло десятки тіл померлих від коронавірусу (фото 12+)

неділя, 16 травень 2021, 22:15

В Індії на березі річки помітили десятки тіл померлих. Після цього жителів просять не ховати людей на воді, адже усюди в країні фіксують спалахи коронавірусу. Про це пише Daily mail, передають Патріоти України. Зазначається, що тіла померлих вимило на ...