"Усі звільнені в суботу з полону - в лікарні": У ГУР розповіли про стан бійців

Звільнені у суботу з російського полону українські бійці перебувають у незадовільному стані, всі вони в лікарні. Про це заявив заступник начальника ГУР Дмитро Усов під час зустрічі з керівником ОП Андрієм Єрмаком, повідомляють Патріоти України із посиланням на сайт президента.

Усов зауважив, що стан здоров’я звільнених із російського полону бійців незадовільний. Зараз усі вони перебувають у лікарні й отримують першу медичну допомогу. Попереду на них чекає лікування та реабілітація.

У свою чергу, Єрмак наголосив, що звільнені з полону мають отримати першу медичну допомогу, пройти всі необхідні обстеження, за потреби – мають бути поставлені діагнози.

"Держава має можливості, щоб надати необхідну підтримку й допомогу. Безумовно, треба забезпечити зустріч воїнів із рідними. І потім, у разі необхідності, вирішувати питання виїзду на лікування за кордон", - сказав він.

Єрмак зазначив, що підготовка цього обміну тривала понад місяць. Над ним працювала велика команда, зокрема Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, представники всіх відомств, а також Офісу президента під безпосереднім контролем Володимира Зеленського.

Разом з тим, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що серед звільнених є представник Нацгвардії, якого раніше вважали зниклим безвісти.

Світу загрожує дефіцит пива - виробники напою б'ють на сполох

четвер, 28 вересень 2023, 17:55

У світі назріває глобальна нестача пива, попереджають виробники цього напою. Причиною може стати зміна клімату – що більше зростають середні температури, то сильніше падають врожайність ячменю та якість хмелю. Протягом найближчих 30 років ця тенденція ...

Світом шириться новий варіант коронавірусу "Пірола" - симптоми і ризик для України

четвер, 28 вересень 2023, 17:45

Новий варіант коронавірусу "Пірола" (BA.2.86), який вперше виявили в Ізраїлі, зʼявився в США, Данії та Британії. В Україні його випадків не зареєстровано. Про це повідомив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, пере...