"Устами младенца глаголет истина": У Росії школяр обізвав Путіна "п***расом" і "шакалом"

Хлопець вже заявив, що рішення суду буде оскаржено.

У Курську (Росія) школяра оштрафували на 30 тисяч рублів за статтею про неповагу до влади за коментарі про Володимира Путіна в соціальній мережі "ВКонтакте". Про це повідомляє "МБХ медіа", передають Патріоти України.

Таке рішення прийняла комісія у справах неповнолітніх. Школяр розмістив в розділі "Записи" у "ВКонтакте" картинки, на яких на рожевому тлі чорним шрифтом написав: "Путін і його уряд – п*****си казкові", а також "Путін – e****й шакал ".

"Наші клопотання не були прийняті, одним словом – цирк", – сказав хлопець. Він додав, що рішення суду буде оскаржено. Раніше його оштрафували на тисячу рублів за статтею про демонстрацію нацистської символіки за публікацію уривка мультфільму "Том і Джеррі". У відео на тілі Тома був розміщений червоний прапор зі свастикою, а на місці Джеррі – прапор з серпом і молотом. У фіналі відео Джеррі перемагав Тома під звук гімну СРСР.


Львів святкує День міста: Лицарі в латах візьмуть під сторожу Ратушу з Садовим

четвер, 6 травень 2021, 5:45

Планують лише один офіційний захід. Про це повідомили на брифінгу Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Еспресо.Захід". 6 травня о 13:00 біля входу в Ратушу Львівська міськрада спільно з військово-історичним центром "О...

Хіти тижня. На околиці Львова знайдено "зачарований" скручений меч 1500-річної давнини

четвер, 6 травень 2021, 3:00

Тепер історикам та археологам доведеться поламати голову, в зв'язку з яким ритуалом коштовна як на той час зброя була понівечена таким чином. Під час старту будівництва Північної об'їзної дороги навколо Львова біля села Малі Підліски археологи виявили ...