
Як повідомляли Патріоти України, Олександр Усик здобув перемогу над британським боксером Ентоні Джошуа. Спортсмен заявив, що реванш з Джошуа хоче провести в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський". Про це кримчанин заявив під час прес-конференція, яка пройшла після бою.
"Де б я реально хотів? (провести реванш, - ред.) на "Олімпійському" в Києві", - зазначив Олександр.
Журналісти також поставили питання на рахунок того, чи вирішиться Джошуа знову боксувати. Усик відповів, що Ентоні боєць, тому вважає, що реванш відбудеться.
"Він буде намагатися стати краще. Можливо зважиться, можливо ні, це його проблеми. Я думаю, що зважитися", - додав українець.
Зазначимо, що багато хто не вірив у перемогу українця, зокрема навіть букмекери, котрі рідко помиляються, вважали, що переможе Ентоні Джошуа.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...