
Як повідомляли Патріоти України, Олександр Усик здобув перемогу над британським боксером Ентоні Джошуа. Спортсмен заявив, що реванш з Джошуа хоче провести в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський". Про це кримчанин заявив під час прес-конференція, яка пройшла після бою.
"Де б я реально хотів? (провести реванш, - ред.) на "Олімпійському" в Києві", - зазначив Олександр.
Журналісти також поставили питання на рахунок того, чи вирішиться Джошуа знову боксувати. Усик відповів, що Ентоні боєць, тому вважає, що реванш відбудеться.
"Він буде намагатися стати краще. Можливо зважиться, можливо ні, це його проблеми. Я думаю, що зважитися", - додав українець.
Зазначимо, що багато хто не вірив у перемогу українця, зокрема навіть букмекери, котрі рідко помиляються, вважали, що переможе Ентоні Джошуа.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...