Усик "зчепився" з Селезньовим через українську мову: Перемогла "солов'їна" (відео)

Український ексфутболіст "Колоса" Євген Селезньов взяв участь в студії онлайн-сервісу Megogo перед матчем "Шахтаря" в Лізі Європи, і під час ефіру заговорив українською мовою, на що звернув увагу ведучий Володимир Кобельков.

У відповідь на репліку Кобелькова, Усик, який також був присутній в студії, заявив, що він перед ефіром запропонував Євгену говорити українською мовою.

"А Женя мені у відповідь: "І ти будеш?", а я йому "Звичайно, ми ж медійні люди, можливо, будемо працювати на телебаченні". До того ж вступив в дію мовний закон 16 січня, що потрібно в ефірі говорити українською", – сказав Усик.

В наступний момент боксер звернувся до футболіста з проханням "говорити, як зручно", на що той у відповідь жартома поцікавився, якою рукою його вдарить Усик, правої або лівою.

"Я безкоштовно людей не б'ю", – жартома відповів Усик, додавши похвалу на адресу Селезньова, що навіть коли можна перейти на російську, він намагається говорити державною мовою.

Чоловік "організував" власну смерть, щоб вразити... родичів та друзів

понеділок, 30 січень 2023, 0:40

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...

Робота нецікава, але результат вразив: Поліція затримала москвичку в аеропорту і два дні відстежувала її походи в туалет

понеділок, 30 січень 2023, 0:27

У міжнародному аеропорту Внуково у столиці Росії у працівників митниці викликала підозру 23-річна пасажирка, яка прилетіла зі Стамбула, інформують Патріоти України. Як повідомляє Telegram-канал Baza, просвічування рентгеном показувало, що в нутрощах ді...