Усик "зчепився" з Селезньовим через українську мову: Перемогла "солов'їна" (відео)

Український ексфутболіст "Колоса" Євген Селезньов взяв участь в студії онлайн-сервісу Megogo перед матчем "Шахтаря" в Лізі Європи, і під час ефіру заговорив українською мовою, на що звернув увагу ведучий Володимир Кобельков.

У відповідь на репліку Кобелькова, Усик, який також був присутній в студії, заявив, що він перед ефіром запропонував Євгену говорити українською мовою.

"А Женя мені у відповідь: "І ти будеш?", а я йому "Звичайно, ми ж медійні люди, можливо, будемо працювати на телебаченні". До того ж вступив в дію мовний закон 16 січня, що потрібно в ефірі говорити українською", – сказав Усик.

В наступний момент боксер звернувся до футболіста з проханням "говорити, як зручно", на що той у відповідь жартома поцікавився, якою рукою його вдарить Усик, правої або лівою.

"Я безкоштовно людей не б'ю", – жартома відповів Усик, додавши похвалу на адресу Селезньова, що навіть коли можна перейти на російську, він намагається говорити державною мовою.

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...