"Утонула в дер*ме": Мережу підірвало фото елітного відпочику російської топ-чиновниці

Російська чиновниця опублікувала у мережі Instagram селфі з відпочинку в азербайджанському санаторії, де вона приймала шоколадні ванни, і її звільнили, передають Патріоти України.

Коли губернатор Ульяновської області Сергій Морозов побачив в мережі фото свого радника по IT-сфері 55-річної Світлани Опенишевої,то доручив провести перевірку. Згодом голова регіону доручив звільнити чиновницю.

"Будь-яку нескромність будемо знешкоджувати. Багатолюдей може собі дозволити поїхати за кордон. Але коли я подивився на ці дивацтва пані Опенишевої, то прийняв рішення провести службову перевірку. Потрібно жити більш скромно. Коли говоримо про відкритість, це не означає показувати спідню білизну, а значить реагувати на проблеми. Я багатьом підписую дозвіл на відпустку за кордоном, але не можна так хизуватися своїм достатком. Моє рішення - провести службову перевірку і звільнити Опенишеву ", - заявив Морозов.

Під фото Опенишева залишила напис: "Багато шоколаду не буває". На даний момент пост видалили. Крім того, у мережі неймовірно бурхливо відреагували на пост чиновниці.

Користувачі висміяли процедури чиновниці та використали непристойні порівняння.

Хіти тижня. Дитинство без майбутнього: Російський політик показав всю суть РФ в одному фото

п’ятниця, 5 червень 2020, 4:00

Хлопчик років п'яти стоїть з переляканим обличчям, розвівши руки в сторони, а його обшукує поліцейський. У мережі з'явилося красномовне фото, яке передає суть сучасної Росії. Знімок в Twitter опублікував російський політик, депутат Держдуми III-VI скли...

Хіти тижня. Бацька на щось натякає? У Білорусі надрукували дивну карту без Криму і частини Росії (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 2:00

У путівнику Discover your Belarus ("Відкрий свою Білорусь"), виданому Національним агентством з туризму цієї країни, виявили карту, на якій не зображено окупований Росією Крим, а також допущені ще деякі географічно-політичні казуси. Фото дивної карти о...