"Утонула в дер*ме": Мережу підірвало фото елітного відпочику російської топ-чиновниці

Російська чиновниця опублікувала у мережі Instagram селфі з відпочинку в азербайджанському санаторії, де вона приймала шоколадні ванни, і її звільнили, передають Патріоти України.

Коли губернатор Ульяновської області Сергій Морозов побачив в мережі фото свого радника по IT-сфері 55-річної Світлани Опенишевої,то доручив провести перевірку. Згодом голова регіону доручив звільнити чиновницю.

"Будь-яку нескромність будемо знешкоджувати. Багатолюдей може собі дозволити поїхати за кордон. Але коли я подивився на ці дивацтва пані Опенишевої, то прийняв рішення провести службову перевірку. Потрібно жити більш скромно. Коли говоримо про відкритість, це не означає показувати спідню білизну, а значить реагувати на проблеми. Я багатьом підписую дозвіл на відпустку за кордоном, але не можна так хизуватися своїм достатком. Моє рішення - провести службову перевірку і звільнити Опенишеву ", - заявив Морозов.

Під фото Опенишева залишила напис: "Багато шоколаду не буває". На даний момент пост видалили. Крім того, у мережі неймовірно бурхливо відреагували на пост чиновниці.

Користувачі висміяли процедури чиновниці та використали непристойні порівняння.

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...

"Це були актори і вони мали повернути IPhone": Після скандалу блогер Волошин поскаржився, що його "кинули"

середа, 23 червень 2021, 0:23

Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним IPhone відразу ж після зйомки, стверджує: інцидент був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео – насправді нібито актори, а його підс...