Утримували на фабриці, як рабів: Іспанська поліція викрила тютюновий бізнес, який експлуатував українських біженців

Поліція в Іспанії викрила злочинну мережу, яка займалася експлуатацією праці українських біженців на нелегальному виробництві цигарок, а також протизаконно ввозила великі обсяги тютюну. Про це пише DW, передають Патріоти України.

У ході розслідування, в якому у тому числі брав участь Європол, у різних регіонах Іспанії затримано 27 осіб, повідомила Цивільна гвардія у неділю, 22 січня. Крім того, було конфісковано 10 т тютюнового листя та 3,5 млн пачок цигарок, дорогі автомобілі та коштовності на загальну суму 37,5 млн євро.

Згідно з цією інформацією, люди, які тікали з України, працювали на трьох нелегальних тютюнових фабриках, якими керувала мережа, і проживали у вкрай скрутних умовах у тимчасових притулках. Їм було заборонено залишати території фабрик і вони були змушені працювати багато годин на день.

Фабрики в регіоні Ла-Ріоха на півночі Іспанії, а також у Севільї та Валенсії були оснащені машинами «з передовими технологіями» і могли виготовляти по 540 тисяч пачок цигарок на день. Продукція продавалася у всій Іспанії та інших країнах. Ватажки злочинної мережі проживали в розкішних умовах на морському курорті Марбелья, вони підозрюються у відмиванні грошей у великих розмірах.

Кулаком прямо в обличчя: В Києві водій Mercedes побив працівника евакуатора

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:43

Подія сталася сьогодні вранці на вулиці Велика Васильківська, 104, біля поліклініки. В Департаменті транспортної інфраструктури КМДА кажуть, що причина побиття водія евакуатора банальна – чоловіку не сподобалося, що евакуатор зайняв частину проїзду. "Н...

Вони справді існували?: Вчені відтворили обличчя гобіта, який жив 60000 років тому (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:28

Вчені змогли реконструювати обличчя Homo floresiensis — вимерлого виду людини, відомої як гобіт. Про це пише dailymail.co.uk, передають Патріоти України. Скелет, що належить кам'яному віку, знайдено в печері на острові Флорес, Індонезія, 2003 року. Баг...