
В Одесі за останні 2 дня позеленіло море. Причинами аномального явища стали спека і дощі, які спровокували цвітіння водоростей Nodularia spumigena, повідомляють Патріоти України.
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує утриматися від купання в морі в зв'язку з аномальним розвитком водоростей.
Справа у тому, що інтенсивний розвиток водоростей може спричинити наявність у морській воді небезпечних речовин та мікробіологічних організмів.
Саме тому Держпродспоживслужби в Одеській області застерігає населення, особливо дітей, від купання у такій воді. Окрім того, населення також застерігають від споживання виловленої на побережжі морської риби, мідій, креветок та інших морепродуктів.
Цвітіння водорослей в Одесі виникає часто в кінці травня та на початку червня, а закінчується при першому невеликому похолоданні. За словами біологів, для шкіри контакт з цими водоростями не є небезпечний, але при попаданні всередину організму вони можуть викликати отруєння.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...