
В Одесі за останні 2 дня позеленіло море. Причинами аномального явища стали спека і дощі, які спровокували цвітіння водоростей Nodularia spumigena, повідомляють Патріоти України.
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує утриматися від купання в морі в зв'язку з аномальним розвитком водоростей.
Справа у тому, що інтенсивний розвиток водоростей може спричинити наявність у морській воді небезпечних речовин та мікробіологічних організмів.
Саме тому Держпродспоживслужби в Одеській області застерігає населення, особливо дітей, від купання у такій воді. Окрім того, населення також застерігають від споживання виловленої на побережжі морської риби, мідій, креветок та інших морепродуктів.
Цвітіння водорослей в Одесі виникає часто в кінці травня та на початку червня, а закінчується при першому невеликому похолоданні. За словами біологів, для шкіри контакт з цими водоростями не є небезпечний, але при попаданні всередину організму вони можуть викликати отруєння.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...