
Народні депутати України скасували штрафні бали за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє “УНІАН”. На позачерговому засіданні Верховної Ради 24 квітня законопроект №2809 підтримали 302 парламентаріїв, зазначають Патріоти України.
Законом передбачається виключення статті про штрафні бали, а також положення, згідно з яким штраф за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, може бути накладений на громадянина після використання штрафних балів. Також виключаються згадки про розміри стягнень штрафних балів у разі порушень.
Штрафні бали ввели в 2015 році. На початку кожного року кожен водій отримував 150 балів. Їх стягували “за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі”. Якщо бали закінчувалися, то водій повинен був сплатити штраф.
Як повідомлялося раніше, на 20 вулицях Києва встановили перші камери фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...