
Народні депутати України скасували штрафні бали за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє “УНІАН”. На позачерговому засіданні Верховної Ради 24 квітня законопроект №2809 підтримали 302 парламентаріїв, зазначають Патріоти України.
Законом передбачається виключення статті про штрафні бали, а також положення, згідно з яким штраф за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, може бути накладений на громадянина після використання штрафних балів. Також виключаються згадки про розміри стягнень штрафних балів у разі порушень.
Штрафні бали ввели в 2015 році. На початку кожного року кожен водій отримував 150 балів. Їх стягували “за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі”. Якщо бали закінчувалися, то водій повинен був сплатити штраф.
Як повідомлялося раніше, на 20 вулицях Києва встановили перші камери фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...