Увага водіям! Рада скасувала штрафні бали за порушення ПДР

Народні депутати України скасували штрафні бали за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє “УНІАН”. На позачерговому засіданні Верховної Ради 24 квітня законопроект №2809 підтримали 302 парламентаріїв, зазначають Патріоти України.

Законом передбачається виключення статті про штрафні бали, а також положення, згідно з яким штраф за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, може бути накладений на громадянина після використання штрафних балів. Також виключаються згадки про розміри стягнень штрафних балів у разі порушень.

Штрафні бали ввели в 2015 році. На початку кожного року кожен водій отримував 150 балів. Їх стягували “за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі”. Якщо бали закінчувалися, то водій повинен був сплатити штраф.

Як повідомлялося раніше, на 20 вулицях Києва встановили перші камери фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Тарифи за комуналку в Україні розраховують за новими правилами: Що важливо знати

понеділок, 22 червень 2026, 12:49

Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...

Пенсійні надбавки в Україні: Ось кому держава гарантує 647 грн

понеділок, 22 червень 2026, 12:30

Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...