
Народні депутати України скасували штрафні бали за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє “УНІАН”. На позачерговому засіданні Верховної Ради 24 квітня законопроект №2809 підтримали 302 парламентаріїв, зазначають Патріоти України.
Законом передбачається виключення статті про штрафні бали, а також положення, згідно з яким штраф за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, може бути накладений на громадянина після використання штрафних балів. Також виключаються згадки про розміри стягнень штрафних балів у разі порушень.
Штрафні бали ввели в 2015 році. На початку кожного року кожен водій отримував 150 балів. Їх стягували “за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі”. Якщо бали закінчувалися, то водій повинен був сплатити штраф.
Як повідомлялося раніше, на 20 вулицях Києва встановили перші камери фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...