Увагу водолазів привернув блиск: Археологи знайшли в Балтійському морі загадкові шифрувальні машини нацистів (фото)

Машини Enigma використовувалися німецьким флотом під час Другої світової війни для відправки закодованих повідомлень.

Дослідники Балтійського моря виявили на його дні шість загадкових машин, які використовувалися нацистською Німеччиною під час Другої світової війни і, ймовірно, були викинуті за борт в паніці. Про це розповідає Express, передають Патріоти України.

Машини Enigma використовувалися німецьким флотом під час Другої світової війни для відправки закодованих повідомлень, які, як сподівалися, не могли бути прочитані союзниками. У машин було три змінних ротора, які зашифровували повідомлення. Потім вони відправлялися за допомогою азбуки Морзе на приймаючу машину з такими ж налаштуваннями.

За даними Державного археологічного управління Німеччини, партія машин була виявлена недалеко від острова Шлеймюнде, на півночі Німеччини, недалеко від Данії. За словами дайвера Крістіана Хюттнера, він першим помітив машини по латунним ключам, що відбивали світло.

Хіти тижня. "Можна з упевненістю сказати": Вчені розгадали "код да Вінчі" (фото)

середа, 3 березень 2021, 0:10

Міжнародна група вчених під керівництвом професора Політехнічного університету в Мілані П'єра Джорджіо Рігетті стверджує, що розгадала загадку стилю художника Леонардо да Вінчі.Про це повідомляє видання "ТАСС" з посиланням на одного з учасників проєкту...

З архіву ПУ. "Это будет модификация чумы": У Ванги знайшли страшне пророцтво про коронавірус (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 23:55

Відома болгарська ясновидиця Ванга, яка померла у 1996 році, могла передбачити спалах смертельно небезпечного коронавірусу, що виник на території Китаю, передають Патріоти України. Так, про це заявив особистий перекладач жінки Петро Стоянов, а також ц...