"Увійшла в історію": У США трансгендерка перемогла на конкурсі краси (фото)

У США трансгендерна жінка Каталуна Енрікес перемогла на конкурсі краси і вперше в історії отримала титул "Міс Невада". Про це повідомляє Las Vegas Review-Journal, повідомляють Патріоти України.

"Я не нервувалася. Я знала, що дуже багато працювала, і у мене був єдиний шанс увійти в історію, - поділилася Енрікес. - Перемога - величезна честь, особливо в Місяць гордості".

Майже два місяці переможниця витратила на розробку і пошиття суконь для конкурсу, зокрема пастельно-блакитної і рожевої, що нагадують прапор гордості трансгендерів.

"Я навіть не думала, що день, коли я виграла, був річницею "Стоунволл", - поділилася Енрікес, маючи на увазі поліцейський рейд 1969 року і наступні демонстрації, які стали каталізатором руху за права ЛГБТК +. - Я вдячна. Ми виграли. Ми увійшли в історію".

Трансгендерка від 2016 року працювала моделлю і брала участь у конкурсах трансгендерів, а в минулому році вона вперше спробувала свої сили у цисгендерних змаганнях.

"Я сказала суддям, що як кольорова трансгендерна жінка, яка пережила фізичне та сексуальне насильство, я - все, що є недостатньо представленим у цій країні. Наш голос має значення. Ті, чиї голоси не завжди можна почути, заслуговують можливості бути почутими", - висловилася "Міс Невада" 2021.

Зараз Енрікес займається активізмом на користь спільноти ЛГБТК+ в Південній Неваді. У листопаді вона побореться за титул "Міс США".

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...