Увімкніть прямо зараз! У браузері Chrome з'явився енергоощадний режим

У свіжій версії браузера Google Chrome під версією 108 з'явилися два режими: економії оперативної пам'яті та заряду акумулятора. Оновлення доступне для всіх користувачів Windows, macOS та ChromeOS, передають Патріоти України.

Коли в Chrome увімкнено режим економії ОЗУ (Memory saver), браузер звільняє пам'ять, відправляючи в "сплячку" неактивні вкладки. Це дозволяє іншим програмам та активним вкладкам використовувати більше ресурсів комп'ютера.

Енергоощадний же режим (Energy save) обмежує фонову активність, знижує якість ефектів і частоту кадрів, тим самим продовжуючи час роботи ноутбука без підзарядки.

Обидві функції з'являться у вашому Chrome "протягом декількох тижнів", але їх можна активувати прямо зараз вручну за допомогою експериментальних налаштувань:

  • режим економії енергії — chrome://flags/#battery-saver-mode-available;
  • режим економії пам'яті — chrome://flags/#high-efficiency-mode-available.


Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...