
Популярний артист MONATIK, який переніс на наступний рік виступ в Мінську, порадував шанувальників новою роботою. Він дав нове життя хіту Лайми Вайкуле «На вулиці Пікаділлі» і випустив спільний з латвійською співачкою кліп, інформують Патріоти України.
Як розповів Дмитро, Лайма запросила його взяти участь в її фестивалі «Рандеву», а потім народилася ідея спільної роботи. «У мене відразу в голові виникла думка зробити мешап двох пісень і саме з видатною Лаймою! І так я прийшов до ідеї назви "УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі". Дві пісні зазвучали як одна - і це було дуже круто! Я такий радий, що Лайма погодилася і ця ідея їй сподобалася», - розповів Монатік, представляючи кліп.
Він лише шкодує, що через пандемію коронавіруса не вдалося зустрітися з Лаймою на одному знімальному майданчику. У музично-танцювальному перфомансі також взяли участь Lida Lee і NINO.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...