
Популярний артист MONATIK, який переніс на наступний рік виступ в Мінську, порадував шанувальників новою роботою. Він дав нове життя хіту Лайми Вайкуле «На вулиці Пікаділлі» і випустив спільний з латвійською співачкою кліп, інформують Патріоти України.
Як розповів Дмитро, Лайма запросила його взяти участь в її фестивалі «Рандеву», а потім народилася ідея спільної роботи. «У мене відразу в голові виникла думка зробити мешап двох пісень і саме з видатною Лаймою! І так я прийшов до ідеї назви "УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі". Дві пісні зазвучали як одна - і це було дуже круто! Я такий радий, що Лайма погодилася і ця ідея їй сподобалася», - розповів Монатік, представляючи кліп.
Він лише шкодує, що через пандемію коронавіруса не вдалося зустрітися з Лаймою на одному знімальному майданчику. У музично-танцювальному перфомансі також взяли участь Lida Lee і NINO.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...