"УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі": Монатік з Лаймою Вайкуле випустили спільний кліп (відео)

Популярний артист MONATIK, який переніс на наступний рік виступ в Мінську, порадував шанувальників новою роботою. Він дав нове життя хіту Лайми Вайкуле «На вулиці Пікаділлі» і випустив спільний з латвійською співачкою кліп, інформують Патріоти України.

Як розповів Дмитро, Лайма запросила його взяти участь в її фестивалі «Рандеву», а потім народилася ідея спільної роботи. «У мене відразу в голові виникла думка зробити мешап двох пісень і саме з видатною Лаймою! І так я прийшов до ідеї назви "УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі". Дві пісні зазвучали як одна - і це було дуже круто! Я такий радий, що Лайма погодилася і ця ідея їй сподобалася», - розповів Монатік, представляючи кліп.

Він лише шкодує, що через пандемію коронавіруса не вдалося зустрітися з Лаймою на одному знімальному майданчику. У музично-танцювальному перфомансі також взяли участь Lida Lee і NINO.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...