
В Україні вже три місяці лежать сотні тіл загиблих на війні російських окупантів, які намагалися втілити в життя божевільні ідеї Путіна. Їхні бойові товариші кинула тіла на полі бою. Російська сторона навіть не намагається повернути їх рідним. Про це повідомляє "Укрзалізниця", передають Патріоти України.
У рефрижераторних вагонах лежать сотні тіл загиблих. Компанія закликає Росію забрати тіла своїх бійців. "Укрзалізниця відповідно до норм гуманітарного права вже третій місяць зберігає сотні тіл російських солдат у рефрижераторних вагонах, щоб повернути матерям і дружинам. Звертаємось до росіян: ми знаємо, що ви це читаєте. Ваш вантаж 200 чекає", - йдеться у повідомленні. Слід зазначити, що у багатьох загиблих немає документів.
За даними Генштабу, від початку повномасштабного вторгнення в Україні загинули щонайменше 28 500 російських окупантів. Лише за останню добу "грузом 200" стали дві сотні рашистів.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...