"Узаконена розпуста": У РПЦ вважають, що "магазини для дорослих" слід заборонити

У Російській православній церкві вважають, що магазини інтимних товарів в РФ слід заборонити, так як вони є «узаконеною розпустою». Про це заявив голова синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату митрополит Іларіон, передають Патріоти України.

“Я б вважав, що такі магазини взагалі повинні бути заборонені”, – сказав митрополит в ефірі російського пропагандистського телеканалу” Росія-24″, відповідаючи на питання глядача, стурбованого тим, що ці магазини потрапляють в поле зору дітей.

За словами митрополита Іларіона, РПЦ однозначно виступає “проти статевої розбещеності і розпусти в будь-якій її формах».

“А такі так звані “магазини для дорослих” – це не що інше, як узаконена розпуста”, – заявив він.

Одна заява - 10 послуг: У "Дії" запускають велике нововведення для бізнесу

середа, 12 червень 2024, 18:56

На порталі "Дія" запустили нововведення для бізнесу. Це нова комплексна послуга "е-Підприємець", передають Патріоти України з посиланням на віце-прем'єра з цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram та портал "Дія". "е-Підприємець" - це сервіс...

Спочатку ми помітили в тексті...": Знайдено найдавніший запис про дитинство Ісуса

середа, 12 червень 2024, 18:54

Протягом довгого часу вважалося, що найдавніший приклад Євангеліє був створений у 11 столітті. Проте дослідники, вивчаючи папери Гамбурзької державної та університетської бібліотеки, знайшли давньоєгипетський манускрипт із описом чуда, яке Ісус здійсни...