Уже не в хоспісі: З'явилися нові дані про стан Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк продовжує лікування від раку мозку в одній з московських установ. Близькі актриси продовжують наполегливо мовчати про її стан і діагноз, але у ЗМІ регулярно просочується інформація, що зірці "Моєї прекрасної няні" набагато краще, передають Патріоти України.

За даними російських ЗМІ, Настя продовжує лікування в реабілітаційному центрі, а не в хоспісі, і навіть не в клініці. Такою інформацією поділився друг чоловіка актриси Петра Чернишова.

48-річну Анастасію Заворотнюк перестали турбувати головні болі, які раніше не давали їй спати, покращився зір. Лікарі кажуть, що операція по видаленню пухлини пройшла успішно, а чоловік сподівається на повне одужання.

І якщо раніше Настя була "лежачою" хворою, то тепер вона сама ходить, розмовляє, до неї повернувся апетит. Лікарі поки що бояться робити якісь прогнози, але поки все йде в бік поправки.

Чоловік актриси привозить до лікарні їхню доньку Мілу, якій у жовтні виповнився рік. Настя з задоволенням проводить час з сім'єю, за якою дуже сумує, і грає з донькою.

Природа на щось натякає?: Росію засипало гігантським "коронавірусним" градом (відео)

п’ятниця, 3 липень 2020, 19:29

Розміри градин за вимірами очевидців досягали 5-7 сантиметрів. У Росії випав величезний "коронавірусний" град. Річ у тому, що шматки льоду, які наробили лиха в декількох районах Кузбасу (Кемеровська область) нагадували за формою вірус SARS-CoV-2 - круг...

Хіти тижня. Вчасно дослухатись до свого організму: За коронавірусом офіційно закріпили три нові симптоми

п’ятниця, 3 липень 2020, 19:00

Американський Центр з контролю і профілактики захворювань (CDC) розширив список симптомів при COVID-19, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу CDC. Проявами коронавірусу тепер також вважається наявність нежиті або закладеності носа, н...