Уже не в хоспісі: З'явилися нові дані про стан Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк продовжує лікування від раку мозку в одній з московських установ. Близькі актриси продовжують наполегливо мовчати про її стан і діагноз, але у ЗМІ регулярно просочується інформація, що зірці "Моєї прекрасної няні" набагато краще, передають Патріоти України.

За даними російських ЗМІ, Настя продовжує лікування в реабілітаційному центрі, а не в хоспісі, і навіть не в клініці. Такою інформацією поділився друг чоловіка актриси Петра Чернишова.

48-річну Анастасію Заворотнюк перестали турбувати головні болі, які раніше не давали їй спати, покращився зір. Лікарі кажуть, що операція по видаленню пухлини пройшла успішно, а чоловік сподівається на повне одужання.

І якщо раніше Настя була "лежачою" хворою, то тепер вона сама ходить, розмовляє, до неї повернувся апетит. Лікарі поки що бояться робити якісь прогнози, але поки все йде в бік поправки.

Чоловік актриси привозить до лікарні їхню доньку Мілу, якій у жовтні виповнився рік. Настя з задоволенням проводить час з сім'єю, за якою дуже сумує, і грає з донькою.

Хіти тижня. Зморшки зникають за вісім місяців: Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння

п’ятниця, 6 грудень 2019, 4:00

Американські вчені вже провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років. Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння, а крім того, воно нормалізує метаболізм, при цьому побічних ефектів не має, повідомляють Патріоти України із посилання...

Хіти тижня. Українські реалії: АК-74, який стріляє електромагнітним імпульсом, збиватиме безпілотники

п’ятниця, 6 грудень 2019, 3:00

Проблема боротьби з бойовими безпілотними літальними апаратами на сьогодні виходить на перші позиції для будь-яких збройних сил і навіть держав, які стоять осторонь збройних конфліктів. В Україні розробляють інноваційні насадки для штатної вогнепальної...