За допомогою чіпів, вживлених у різні частини тіла, киянин може без ключа заводити особистий автомобіль і відкривати власний сейф. Перша мікросхема з’явилася у Павла у 2011-ому році. З того часу їх в ньому вже сім. Всі вони привезені з США і кожна з них коштує 100 доларів, передають Патріоти України.
У кожній руці у чоловіка по три маленьких чіпи та один середній на зап’ясті. У них є своя функція: від доступу до банківських рахунків та розблокування авто — до поширення сторінки в Інстаграмі. Для того, щоб пройти через турнікет у метро або розрахуватися на касі супермаркету, йому достатньо одного помаху руки.
"Мене лякає, що люди майже ніяк не реагують на мої чіпи, адже мало в кого взагалі вони є", — дивується Павло. Один з фахівців реєстру рекордів порадив вставити чіп у лоб, аби викликати бажану реакцію. Але чоловік відмовився від подібного, посилаючись на те, що не хоче образити жодну із релігій. Сьогодні йому вживили чіп у ребро долоні. Процес виглядав, як звичайний укол.
Щоправда, з функцією восьмого чіпа чоловік ще не визначився. Пояснює, якщо йому набридне один із елементів, може їх легко видалити. Після цього Національний Реєстр Рекордів України зареєстрував Павла Клеца, як найбільш чипованого українця.
Згодом чоловік продемонстрував журналістам, як за допомогою чіпу оплачує піцу. Дружина Павла не підтримала ідею чіпуватись, але має у пальці магніт. Дівчина розповідає "Вечірці", що це допомагає їй швидко зібрати копійки у кишені та заради прикладу дістала одну з монет.
В Одеській області 48-річний водій зіткнувся з рейсовим автобусом. У момент ДТП у легковику перебувала дружина винуватця аварії — вона загинула. Про це повідомили у поліції регіону, передають Патріоти України. «48-річний житель Старокозацької громади, ...
Звільнений з російського полону боєць полку "Азов" Національної гвардії України Артем Дубина згадав історію, як три роки тому, 18 квітня, його "вбили" на Азовсталі. По рації надійшло повідомлення, що він "двохсотий", але Артем вижив. Свою історію Артем...