В аеропорту Батумі через SkyUp застрягли українські туристи майже на добу, почався бунт

В аеропорту Батумі застрягли українські туристи, які повинні були летіти до Харкова літаком авіакомпанії SkyUp. Пасажири повинні були вилетіти о 9 годині вечора 22 липня, але раптово стійку контролю закрили, а працівники аеропорту пішли. Про це розповіла одна з постраждалих пасажирок Олександра Буракова в коментарі для "Суспільне", передають Патріоти України.

Як повідомила Буракова, рейс на Харків повинен був вилетіти 21 липня о 21:05 21 за київським часом. Коли пасажири пройшли контроль, вони вишикувалися в чергу до стійки на посадку, але несподівано працівники аеропорту розвернулися і пішли. "На сайті Харківського аеропорту ми побачили, що наш рейс прилітає на годину пізніше, з цього ми зрозуміли, що наш рейс затримується", - розповіла пасажирка.

Ближче до першої години ночі пасажирам видали нові посадкові талони та повідомили про несправність літака. "Працівниця аеропорту повідомила, що за нами прилетить новий борт з Києва, що той літак повинен бути найновішим в компанії. Вона запевнила, що літак вилетить близько шостої години ранку", - зазначила Буракова.

Щоб втомлених людей поселили в готель, пасажирам довелося скаржитися і влаштувати справжній бунт. "Близько четвертої ранку, коли ми побачили, що на табло Харківського аеропорту знову змінився час прибуття нашого рейсу, почався невеликий "бунт", знову вимагали відвести нас в готель. Поспали ми три години. За весь час з дев'ятої вечора нас погодували лише один раз гамбургером", - розповіла мешканка Харкова.

Однак новий борт за українцями в Батумі так і не прилетів, і до Харкова їм доведеться повертатися тим же літаком, який не вилетів вчасно через несправність. "Серед пасажирів багато мам з дітьми, які спали в аеропорту на залізних кріслах. Спеціальної їжі для малюків теж не дали", - додала Олександра. На сайті Харківського аеропорту зазначено, що рейс з Батумі до Харкова повинен прилетіти сьогодні в обід, о 14:25.

Замість медуз: У прибережних зонах Азовського моря побачили інших живих істот (відео)

субота, 31 липень 2021, 16:58

Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз. Відпочивальники на курортах Азовського моря все частіше стали помічати дельфінів, які плавають у прибережних зонах. А ось нашестя медуз закінчилос...

На мить вночі стало ясно, як вдень: У Туреччині, де вирують лісові пожежі, впав метеорит (відео)

субота, 31 липень 2021, 15:14

У турецькому курортному місті Ізмір зафіксували падіння метеорита. Про це повідомляє видання Sabah, передають Патріоти України. За даними видання, метеорит впав у суботу, 31 липня, о 1:54 за місцевим часом. При цьому газета зазначила, що влада ніяк не ...