В Авдіївці окупанти вбили 30-річну працівницю центру соцобслуговування, сиротою залишилась її трирічна донька

16 травня рашисти безжалісно вбили чергову невинну жертву своїх загарбницьких амбіцій: в результаті ворожого обстрілу в Авдіївці на Донеччині загинула 30-річна працівниця територіального центру соціального обслуговування населення Лідія Литвиненко. Вона працювала перукарем. Трирічна донька загиблої залишилась сиротою. Про це повідомив голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш, передають Патріоти України.

«Наступного дня місцеві поліцейські вивезли дівчинку разом з бабусею у більш безпечне місце — до родичів на Дніпропетровщину. Щиро дякую правоохоронцям за допомогу в евакуації цих людей, які втратили найдорожче. Світла, весела, добра, турботлива й дуже чуйна людина, яку просто обожнювали старенькі відвідувачі територіального центру в Авдіївці, яким вона надавала перукарські послуги. Такою її знали і запам'ятали колеги, друзі та близькі люди. А ворога ми обов'язково подолаємо! Впевнений, кожна смерть безневинних людей, кожна дитяча сльозинка повернеться путінським убивцям сторицею!»

Додамо, що майже цілодобово ворог обстрілює Авдіївку зі ствольної артилерії, з реактивних систем залпового вогню, застосовує авіацію, використовує фосфорні снаряди, хімічну та інші заборонені в усьому світі види зброї масового ураження.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...