В Австралії померла зірка радянського кіно

Майя Менглет

У четвер, 19 січня, у Мельбурні на 88 році життя померла радянська актриса театру та кіно Майя Менглет. Майя була донькою відомого режисера та актора Георгія Менглета та Валентини Корольової.

Вже перша роль кіно зробила Менглет зіркою, про яку із захопленням говорив весь Радянський Союз. Майя зіграла головну жіночу роль у культовому фільмі «Справа була в Пенькові». Її партнером був В'ячеслав Тихонов. Картина вийшла наприкінці 1957 року.

Через кілька місяців у кінотеатрах з'явився фільм «Матрос з «Комети». І знову на молоду актрису чекав оглушливий успіх. 1959 року Менглет закріпила за собою статус кінозірки завдяки картині «Виправленому вірити».

Проте потім акторка грала переважно на театральній сцені. Стала однією із зірок Театру ім. Станіславського, у якому прослужили 43 роки.

Майя Менглет двічі була одружена. Її перший шлюб зі Станіславом Кореневим був недовгим. Подружжя швидко розлучилося. А ось зі своїм другим чоловіком, актором Леонідом Сатановським, Майя прожила понад 60 років — до самої його смерті в травні 2015 року.

У них народилося двоє синів, котрі ще за радянських часів поїхали до Австралії. Наприкінці 90-х Менглет та Сатановський перебралися до дітей.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...