В Австралії відкрили новий вид "рідкісного та гігантського" павука (відео)

В Центральному Квінсленді, Австралія, виявили новий вид павука, який досягає довжини понад 20 сантиметрів, а його отрута є небезпечною для людей. Про це повідомляє ABC News.

Ця тварина мешкає в лісовій місцевості центрального регіону Квінсленда. Вона будує нори в чорноземі у районах Ейдсволда і Монто, на захід від Бандаберга, де проводить до 7 років, поки самці не вилазять на пошуки самок.

Цей вид називається Euoplos Dignitas, що походить від латинського слова, яке перекладається як "гідність" або "велич". Цікаво, що самки цього виду більші за самців і мають довжину близько 5 см. Павуки не становлять смертельної загрози для людей, але їхні укуси можуть спричиняти біль і набряк.

Нора, земля, чорноземПавук будує нори у чорноземі в районах Ейдсволда та Монто, де проводить до 7 років.

Згідно з твердженнями вчених, Euoplos dignitas може стати зникаючим видом павука, оскільки він втратив більшу частину свого природного місцеперебування через розчищення земель. Ця павукоподібна тварина гніздиться під землею і має густий волосяний покрив.

"Самці цього виду мають медово-червоний колір. Вони справді приголомшливі. Самки часто темніші та кремезніші, оскільки більшу частину свого життя вони проводять під землею. До завершення детального дослідження ми не знатимемо, скільки ще існує популяцій. Але природний ареал виду невеликий і сильно фрагментований. Ми змогли виявити тільки один живий (екземпляр) на той момент", — повідомив арахнолог Майкл Рікс.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...