В Австрії помер український музикант із Закарпаття (фото)

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями.

Володимир Каналош. Фото: соцмережі.

У Відні, Австрія помер український музикант Володимир Каналош, який лікувався в європейській країні від туберкульозу, повідомляють Патріоти України.

На момент смерті музикантові було 32 роки. Народився він в селі Верхня Вижниця Мукачівського району Закарпатської області, був сиротою. Коли виріс - став гітаристом, виступав в кафе. Мав дружину і дочку 5 років.

Дізнався про важку хворобу в 2014 році, була зафіксована вже четверта стадія. "До лікарів він звернувся запізно, в Україні лікували три роки, але без результату. Вирішили, що повинен їхати за кордон. В останній раз виїхав шість місяців назад... Лікарі давали 10%, що виживе, але ми вірили", - розповів двоюрідний брат загиблого Іван Каналош.

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями. В іншому випадку, його кремують в Австрії протягом найближчих тижнів.

Джерело: Gazeta.ua

Через хворобу: Колишній інженер Боїнга пограбував 30 банків за рік

вівторок, 16 липень 2019, 12:30

Спочатку Ентоні Хетеуей заробляв 100 000 доларів на рік, все було добре... Ентоні Хетеуей, колишній інженер Боїнга, пограбував 30 банків з 2013 по 2014 рік, передають Патріоти України. Це привело його до героїну. На це потрібні були гроші. Він втратив ...

Пішов на фестиваль: У Києві загадково загинув молодий хлопець (фото)

вівторок, 16 липень 2019, 11:14

У Києві знайшли повішеним 20-річного Вадима Онищенка, якого розшукували з 11 липня. Він пішов на фестиваль Atlas Weekend і зник. Востаннє його бачили на Хрещатику, звідки він планував вирушити на концерт, розповіли у групі dtp.kiev.ua у Facebook, пові...