В Австрії помер український музикант із Закарпаття (фото)

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями.

Володимир Каналош. Фото: соцмережі.

У Відні, Австрія помер український музикант Володимир Каналош, який лікувався в європейській країні від туберкульозу, повідомляють Патріоти України.

На момент смерті музикантові було 32 роки. Народився він в селі Верхня Вижниця Мукачівського району Закарпатської області, був сиротою. Коли виріс - став гітаристом, виступав в кафе. Мав дружину і дочку 5 років.

Дізнався про важку хворобу в 2014 році, була зафіксована вже четверта стадія. "До лікарів він звернувся запізно, в Україні лікували три роки, але без результату. Вирішили, що повинен їхати за кордон. В останній раз виїхав шість місяців назад... Лікарі давали 10%, що виживе, але ми вірили", - розповів двоюрідний брат загиблого Іван Каналош.

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями. В іншому випадку, його кремують в Австрії протягом найближчих тижнів.

Джерело: Gazeta.ua

З архіву ПУ. Добрі побажання і яскраві листівки на Тетянин день

субота, 25 січень 2020, 10:06

25 січня усі Тетяни відзначають свої іменини, або День ангела. У церквах проходять богослужіння на честь мучениці Татіани. Також віруючі ставлять свічки за успіхи в навчанні, адже цей день вважається і Днем студента. "А со временем святая Татьяна стала...

З архіву ПУ. 25 січня - Тетянин день: Звичаї, прикмети, ворожіння, привітання (фото)

субота, 25 січень 2020, 9:03

​Це веселе свято ще й свято всіх студентів. 25 січня церква вшановує святу мученицю Тетяну Римську - ранньохристиянську мученицю, яку піддавали тортурам за віру в Христа при імператорі Олександрі в III столітті, пишуть Патріоти України з посиланням н...