В Австрії помер український музикант із Закарпаття (фото)

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями.

Володимир Каналош. Фото: соцмережі.

У Відні, Австрія помер український музикант Володимир Каналош, який лікувався в європейській країні від туберкульозу, повідомляють Патріоти України.

На момент смерті музикантові було 32 роки. Народився він в селі Верхня Вижниця Мукачівського району Закарпатської області, був сиротою. Коли виріс - став гітаристом, виступав в кафе. Мав дружину і дочку 5 років.

Дізнався про важку хворобу в 2014 році, була зафіксована вже четверта стадія. "До лікарів він звернувся запізно, в Україні лікували три роки, але без результату. Вирішили, що повинен їхати за кордон. В останній раз виїхав шість місяців назад... Лікарі давали 10%, що виживе, але ми вірили", - розповів двоюрідний брат загиблого Іван Каналош.

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями. В іншому випадку, його кремують в Австрії протягом найближчих тижнів.

Джерело: Gazeta.ua

З архіву ПУ. Був не у Чечні, а на Антимайдані: Несподівані подробиці про екс-бранця Кремля Станіслава Клиха (фото, відео)

четвер, 24 вересень 2020, 14:00

Після повернення пана Клиха українське правосуддя має зайнятися розслідуванням його діяльності. Звернення матерів українця Станіслава Клиха та росіянина Віктора Агєєва до президентів України та Росії закладають новий сценарій – обміняти одного полонено...

Будьте уважні: З 1 жовтня на українських водіїв чекають нові штрафи

четвер, 24 вересень 2020, 13:59

За ігнорування правила водіям загрожує штраф в розмірі від 425 до 510 гривень. Через тиждень, з 1 жовтня, на дорогах України почне діяти правило, яке зобов'язує водіїв рухатися поза населеними пунктами з включеним ближнім світлом фар або запаленими ход...