В Австрії помер український музикант із Закарпаття (фото)

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями.

Володимир Каналош. Фото: соцмережі.

У Відні, Австрія помер український музикант Володимир Каналош, який лікувався в європейській країні від туберкульозу, повідомляють Патріоти України.

На момент смерті музикантові було 32 роки. Народився він в селі Верхня Вижниця Мукачівського району Закарпатської області, був сиротою. Коли виріс - став гітаристом, виступав в кафе. Мав дружину і дочку 5 років.

Дізнався про важку хворобу в 2014 році, була зафіксована вже четверта стадія. "До лікарів він звернувся запізно, в Україні лікували три роки, але без результату. Вирішили, що повинен їхати за кордон. В останній раз виїхав шість місяців назад... Лікарі давали 10%, що виживе, але ми вірили", - розповів двоюрідний брат загиблого Іван Каналош.

Зараз сім'я збирає гроші на перевезення тіла в Україну і похорони за християнськими звичаями. В іншому випадку, його кремують в Австрії протягом найближчих тижнів.

Джерело: Gazeta.ua

"Я не виноват, меня дух блуда мучает": У Харкові батьки маленької дівчинки зловили збоченця (відео)

вівторок, 24 вересень 2019, 12:15

Впійманому чоловікові 43 роки, раніше він не мав проблем з законом. У Харкові сімейна пара за руку зловила збоченця, який приставав до їхньої дочки. Інцидент стався 22 вересня посеред білого дня, недалеко від будинку по вул. Дизельної, 16. Батьки 6-річ...

Хіти тижня. Американські науковці зробили сенсаційне відкриття про людську душу

вівторок, 24 вересень 2019, 11:00

Фізична реальність - це всього лише наше сприйняття. Людська душа після відходу в інший світ існує в квантовій реальності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Арізони, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Фахівці вважают...