У Дніпрі відкрили меморіальну дошку герою-десантнику 25-ї бригади, загиблому під час штурму Шахтарська

Вчора, 31 липня, на фасаді навчально-виховного комплексу №72 у Дніпрі урочисто відкрили меморіальну дошку Володимиру Халіну, уродженцю Нових Кодаків, старшому сержанту, старшому стрілцю 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, який загинув 31 липня 2014 року під час спроби батальйону 25-ї ОПДБр взяти штурмом місто Шахтарськ, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Суспільне".

Разом із Володимиром Халіним того дня загинули:

- молодший сержант Євген Сердюков;
- старший лейтенант Петро Федоряка;
- солдат Олексій Сєдов;
- солдат Станіслав Трегубчак;
- лейтенант Артем Джубатканов;
- солдат Володимир Самишкін.

Володимир Халін був тимчасово похований сепаратистами у недобудованій церкві в парку Шахтарська разом з іншими бойовими побратимами. 9 жовтня 2014 року його ексгумували пошуковці місії "Евакуація-200" ("Чорний тюльпан") і привезли в Дніпро. Там його поховали на Краснопільському кладовищі як невідомий №789. Бійця ідентифікували за тестом ДНК. Його поховали з військовими почестями на Краснопільському кладовищі Дніпра (ділянка №79).

У нього залишилися мати і сестра.

Указом президента України №461/2015 від 31 липня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджено орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).


З архіву ПУ. Несе Шмигаль воду: З'явилися яскраві фотожаби на заяву прем'єра про Крим

неділя, 7 березень 2021, 14:00

В інтернеті висміяли заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про подачу води в анексований Росією Крим. Фотожаби розмістили в соціальних мережах, передають Патріоти України 6 березня 2020 року. На картинках зобразили, як політик "подає" воду на о...

Два пересохли, ще кілька на підході: Окупанти обновили дані щодо наповненості кримських водосховищ

неділя, 7 березень 2021, 11:56

Підконтрольне Росії Міністерство ЖКГ Криму 5 березня опублікувало оновлені дані про наповнення місцевих водосховищ. Так, за даними відомства, спустошеними до стану «мертвий об'єм» залишаються Сімферопольське і Загірське водосховища. Близькі до цієї поз...