"‎Вы еще поймете русский. Это будет ваш любимый язык, твари": В Естонії п'яний росіянин влаштував істерику через українську мову (відео)

На пляжі в Талліні (Естонія) п'яний чоловік накинувся на двох українок через українську мову. Історією поділилася українка Олеся в Instagram, передають Патріоти України.

Нетверезий росіянин перервав відпочинок дівчат на пляжі. Йому не сподобалася українська мова, тож громадянин країни-агресора традиційно перейшов до образ.

Олеся розповіла, що діалог з росіянином розпочинався доволі ввічливо.

Росіянин: Вам буде заважати дим?

Українка: Ні, не буде.

Росіянин: А музика буде заважати?

Українка: Так, заважатиме.

Росіянин: Шо-шо ти там лепечеш?

Після цього росіянин з пляшкою алкоголю почав грубо ображати українок, вимагаючи, щоб вони "говорили нормально", адже українську він нібито не розуміє. Згодом він перейшов до погроз рівня російського диктатора.

"Нічого, ви ще зрозумієте російську мову. Це буде ваша улюблена мова, тварюки ї***і", – погрожував росіянин. Через деякий час п'яний росіянин з товаришем пішли геть.

Приклад для багатьох: У Швейцарії подружжя знайшло кругленьку суму грошей на дорозі й повернуло їх власнику

субота, 3 грудень 2022, 14:15

У Швейцарії подружжя знайшло на вулиці конверт, у якому було 20 тис. франків (понад $21 тис.), та повернуло його власнику, інформують Патріоти України. Як повідомили у швейцарській поліції, у комуні Мартіньї німий літній чоловік отримав у банку 20 тис....

"Навіть не цікавляться, чи жива я": Відома українська співачка поскаржилася на родичів із Москви

субота, 3 грудень 2022, 13:28

Українська співачка KRUTЬ в інтерв'ю розповіла, що у неї є родичі в Росії, проте наразі вона з ними не спілкується. А все тому, що на початку повномасштабного російського вторгнення вони не засудили злочинний режим Кремля та не виїхали з країни-агресор...