"Вы фашисты!": Пропагандист Путіна влаштував істерику на росТБ (відео)

Російський пропагандист, політолог Олексій Мартинов влаштував істерику на російському пропагандистському телебаченні через українські історичні постаті, повідомляють Патріоти України.

Обговорюючи новий проект Українського інституту національної пам'яті "Фактор свободи", в якому змоделювали сторінки видатних борців за волю України у соцмережах, він мало не з кулаками накинувся на журналістку Яніну Соколовську. Інцидент стався в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Скандал почався з того, що Соколовська назвала Івана Мазепу і Симона Петлюру великими мислителями свого часу. Саме після цих слів і вибухнув обуреннями рупор Кремля.

"Про що ви говорите, дівчино? Дорога моя! На сторінці Симона Петлюри не вистачає фотографії 70 тисяч вбитих ним євреїв, вагітних жінок, маленьких дітей! Новонароджених кидали у вогонь! Що ви верзете?! Ви взагалі там з глузду з'їхали! І взагалі вийдіть з цієї студії!" – розлючено кричав він на українку, яка підійшла до нього, щоб попросити замовкнути і дати їй висловитися.

Але Мартинов не збирався брати себе в руки і продовжив кидатися на опонентку, не стримуючи своєї агресії. "Відійдіть звідси і не змушуйте мене верещати на жінку! Навіщо ви сюди їдете? Ви фашисти, зрозуміло?!" – не вгавав путінський посіпака.

Хіти тижня. "Мамочко, я тебе люблю!" - кричали вмираючі діти: Батьки розповіли подробиці пожежі в одеському коледжі (фото)

субота, 7 грудень 2019, 6:00

В Одесі 15 осіб не повернулися додому після страшної пожежі у коледжі економіки. Одну дівчину знайшли мертвою, пізніше виявили труп дорослої жінки, ще 13 осіб вважаються зниклими безвісти. Біля будівлі другий день поспіль чергують родичі та друзі, які ...

Хіти тижня. Журнал звільнив з роботи редакторку, яка "сплутала" похорон Героя України з вуличним фестивалем

субота, 7 грудень 2019, 4:00

Євгенія Пліхіна залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Головний редактор журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська висловила офіційну позицію бренду про скандал з замредактором Євгенією Пліхіною. Про це повідомляють...