"Вы фашисты!": Пропагандист Путіна влаштував істерику на росТБ (відео)

Російський пропагандист, політолог Олексій Мартинов влаштував істерику на російському пропагандистському телебаченні через українські історичні постаті, повідомляють Патріоти України.

Обговорюючи новий проект Українського інституту національної пам'яті "Фактор свободи", в якому змоделювали сторінки видатних борців за волю України у соцмережах, він мало не з кулаками накинувся на журналістку Яніну Соколовську. Інцидент стався в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Скандал почався з того, що Соколовська назвала Івана Мазепу і Симона Петлюру великими мислителями свого часу. Саме після цих слів і вибухнув обуреннями рупор Кремля.

"Про що ви говорите, дівчино? Дорога моя! На сторінці Симона Петлюри не вистачає фотографії 70 тисяч вбитих ним євреїв, вагітних жінок, маленьких дітей! Новонароджених кидали у вогонь! Що ви верзете?! Ви взагалі там з глузду з'їхали! І взагалі вийдіть з цієї студії!" – розлючено кричав він на українку, яка підійшла до нього, щоб попросити замовкнути і дати їй висловитися.

Але Мартинов не збирався брати себе в руки і продовжив кидатися на опонентку, не стримуючи своєї агресії. "Відійдіть звідси і не змушуйте мене верещати на жінку! Навіщо ви сюди їдете? Ви фашисти, зрозуміло?!" – не вгавав путінський посіпака.

Хіти тижня. Ексдружина колишнього гравця київського "Динамо" закликала українців "ви*тися по-особливому" (фото)

четвер, 9 липень 2020, 1:00

Микола і Ірина Морозюки розійшлися у жовтні 2019 року. Ексдружина екскапітана "Динамо" Миколи Морозюка Ірина Морозюк поділилася з прихильниками новинами про себе. У Іnstagram блогерка поділилася фото, на яких позує у властивій собі еротичній манері, пе...

Генетична експертиза допомогла: Вчені розповіли, хто відкрив Америку до Колумба

четвер, 9 липень 2020, 0:32

Дослідники вважають, що полінезійці висадилися на території нинішньої Колумбії і близько подружилися з місцевим населенням. Вчені провели дослідження і з'ясували, що першими Америку відкрили полінезійці. Про це пишуть в журналі Nature, передають Патріо...