В Японії депутата підловили на перегляді пізнавального відео, але до колег з України йому ще далеко (фотофакт)

ЗМІ розкритикували 62-річного депутата з Японії - у той час, як його колеги в парламенті обговорювали підвищення пенсійного віку для співробітників прокуратури, Такуя Хіра відволікся на відео про життя крокодила, передають Патріоти України.

Як пише JapanToday, парламентарій так захопився роликом про те, як хижак поїдає змію, що навіть не помітив, як випав з дискусії на кілька хвилин. Спершу Хіра став виправдовуватися і сказав журналістам, що дивився відео всього кілька секунд. Але довести зворотне їм виявилося дуже просто, адже всі п'ять з гаком хвилин вони таємно знімали політика.

Усвідомивши, що крити козир нічим, Хіра заявив, що просто не зміг встояти перед роликом - йому дуже подобаються крокодили. А що стосується засідання, пізнавальне відео нібито нітрохи не заважало йому уважно слухати колег.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...