В Японії найстаріша мешканка планети встановила новий рекорд за тривалістю життя

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день.

117-річна японка Кане Танака, яка є найстарішою жителькою планети, встановила новий історичний рекорд за тривалістю життя в Японії. Зараз вона на один день перевищила рекорд довголіття іншої японської довгожительки Набі Тадзіми, яка померла в 2018 році, передають Патріоти України з посиланням на агентство NHK.

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день. Вона народилася 2 січня 1903 року.

Зараз жінка живе в будинку для людей похилого віку. Як зазначають члени її сім'ї, зараз вони не можуть регулярно її відвідувати через пандемію коронавірусу, проте Танака почувається добре. За словами довгожительки, вона любить шоколад і газовані напої.

Абсолютний документально зафіксований рекорд довгожительства належить француженці Жанні-Луїзі Кальман, яка дожила до 122 років.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...