В Японії найстаріша мешканка планети встановила новий рекорд за тривалістю життя

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день.

117-річна японка Кане Танака, яка є найстарішою жителькою планети, встановила новий історичний рекорд за тривалістю життя в Японії. Зараз вона на один день перевищила рекорд довголіття іншої японської довгожительки Набі Тадзіми, яка померла в 2018 році, передають Патріоти України з посиланням на агентство NHK.

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день. Вона народилася 2 січня 1903 року.

Зараз жінка живе в будинку для людей похилого віку. Як зазначають члени її сім'ї, зараз вони не можуть регулярно її відвідувати через пандемію коронавірусу, проте Танака почувається добре. За словами довгожительки, вона любить шоколад і газовані напої.

Абсолютний документально зафіксований рекорд довгожительства належить француженці Жанні-Луїзі Кальман, яка дожила до 122 років.

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці: Ця молитва Діві Марії виконає ваше найзаповітніше бажання

п’ятниця, 3 грудень 2021, 21:29

4 грудня в православному календарі особливий день - Введення в храм Пресвятої Богородиці, який в народі ще називають Третьою Пречистою. Свято зараховують до двунадесятих - дванадцяти найважливіших після Великодня. Які традиції цього дня, і як помолитис...

З 10 грудня безкоштовні пластикові пакети стануть платними: Подробиці

п’ятниця, 3 грудень 2021, 21:25

В Україні з 10 грудня починає діяти закон про обмеження використання пластикових пакетів. Рішення було прийнято у червні 2021 року і після піврічного підготовчого періоду має набути чинності. Про це повідомило Мінприроди, зазначають Патріоти України. ...