В Єгипті біля пірамід Гізи археологи виявили загадкові аномалії

Команда археологів в Єгипті зробила незвичайне відкриття - вони виявили недалеко від пірамід Гізи L-подібну структуру та ще кілька аномалій. Про це пише HeritageDaily.

Як зазначається, археологи виявили в районі пірамід Гізи L-подібну структуру. Можливим це стало завдяки використанню томографії електричного опору та георадару.

На глибині двох метрів вони знайшли заповнену піском L-подібну структуру. Вчені вважають, що це може бути тунель, який веде до глибшої частини мастаби. Інші аномалії виявили археологи на глибині 3,5-5 метрів. У глибину їхня довжина досягала 11 метрів.

Водночас під мастабою прийнято вважати давню гробницю. У таких гробницях ховали важливих людей на кшталт високопоставлених офіцерів та членів королівської родини. Точної природи виявлених аномалій вчені пояснити не змогли. Вони можуть бути частиною прихованого під землею великого похоронного комплексу.

"Я дуже боялася... Я дуже рада, така горда!": Лайма Вайкуле розповіла, чому заспівала українською мовою (відео)

четвер, 18 липень 2024, 23:15

Латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка з юності будувала кар'єру в Москві, але послідовно з 2014 року засуджувала російську агресію проти України і відмітила всі пропозиції та чималі гонорари з'їздити в окупований Крим. Цьогоріч готується заспівати укр...

Зараз ніде не купиш: У мережі розповіли про унікальний продукт часів СРСР, який зник із магазинів

четвер, 18 липень 2024, 22:40

Деякі продукти, які були популярними в СРСР можуть спантеличити сучасну людину або іноземця, який ніколи не бував у Союзі. Через дефіцит і великий брак різних товарів у державі вигадували різні дивовижі, передають Патріоти України. Втім, не всі з них б...