В Єгипті розкопали багату гробницю раніше невідомої історичної постаті

Гробниця Джехуті-імхата

Чеські єгиптологи виявили прикрашену гробницю в районі Абусіра, розташованому між Гізою і Хаккарою на півночі Єгипту. Про це повідомляє GreekReporter.

Зазначається, що вона належить раніше невідомій постаті Джехуті-імхату, видатному королівському фараонському писарю Стародавнього Єгипту.

Після поглибленого вивчення скелетних решток було встановлено, що Джехуті-імхат, існування якого датується приблизно першим тисячоліттям до нашої ери, помер у молодому віці - 25 років.

Аналіз також показав, що він страждав на важку форму остеопорозу. Очікується, що відкриття гробниці сприятиме кращому розумінню історичних наративів і традицій Стародавнього Єгипту, як підкреслили в Чеському інституті єгиптології.

Професор Мирослав Барта, директор Чеського інституту єгиптології, розповів про структуру гробниці. Науковець описав її як камеру у формі колодязя, яка завершується поховальною кімнатою.


Покривати голову хусткою чи ні: У ПЦУ дали відповідь на найбільш суперечливе запитання

понеділок, 27 травень 2024, 19:27

Чи дійсно потрібно обов'язково покривати голову в церкві всім жінкам? На це та деякі інші запитання дали відповідь священнослужителі. Часто можна почути від старших людей у церкві твердження, що жінкам заборонено заходити до храму з непокритою хусткою ...

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...