В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот.

ФотоГанеша - бог благополуччя та мудрості в індуїзмі

Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Daily Star, передають Патріоти України.

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходився довгастий хобот.

Фото: ASIA PRESS

Фото: hindustantimes


Фото: wishesh

За інформацією журналістів, після народження зовнішність дівчинки спочатку злякала людей, проте пізніше вони визнали її втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші, який має обличчя слона.

Уточнюється, що зараз під час релігійних свят дівчинці дарують гроші і подарунки, а натомість просять у неї благословення.

В кінцевому підсумку Лакшмі зробили операцію з видалення хобота і тепер замість нього на її обличчі знаходиться два носа. Медики рекомендують батькам дівчинки почекати, поки вона виросте, а вже потім робити пластичні операції, які допоможуть виправити зовнішність.

Врятував життя: На полігоні старший лейтенант ЗСУ закрив собою підлеглого від вибуху гранати

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:21

На полігоні 25-річний військовий ЗСУ Богдан Федосенко закрив собою підлеглого від вибуху гранати, таким чином врятував йому життя. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Командування Сил логістики Збройних Сил України. На одному з навчаль...

З архіву ПУ. Де в Україні "працює" найбільше повій: У поліції назвали місто-рекордсмена

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:10

Одещина стала лідером за кількістю повій в Україні. У 2019 року в регіоні було виявлено 229 жінок легкої поведінки, яких затримували 626 раз. Про це повідомляє 056.ua з посиланням на департамент Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгів...