В Іспанії на ці гроші можна відпочити: Блогер розкритикував відпочинок у Бердянську (відео)

Українці також висловили невдоволення такими цінами і заявили, що сам по собі Бердянськ не є кращим курортом України, хоча ціни там просто космічні.

У мережі активно обговорюють інформацію про те, скільки коштує відпочинок в Бердянську Запорізької області. Як розповів підписникам блогер Aleks Pro на своєму YouTube-каналі, за тиждень тут доведеться витратити 1000-1200 доларів і це за умови проживання в готелі 3-3,5 зірок, передають Патріоти України.

Блогер порівняв ціни Бердянська і ціни на одному з курортів в Іспанії. За його словами, на тиждень на іспанському курорті можна було купити путівку за 900 доларів і це за чотирьох осіб в готелі 5 зірок.

У коментарях люди також висловили невдоволення такими цінами і заявили, що сам по собі Бердянськ не є кращим курортом України, хоча ціни там просто космічні.

Хіти тижня. Справжній хижак: Сніговий барс показав дива маскування на полюванні - над цим фото ламає голову мережа

середа, 12 серпень 2020, 1:00

Сніговий барс так замаскувався, спостерігаючи за своєю здобиччю, що його майже неможливо побачити - фото змусило мережу ламати голову. Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Але при уважному розгляді знімка можна помітити, що тварина ідеально...

Хіти тижня. Щоб не шуміли автомобілі: Кияни розгромили свіжоукладений асфальт (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:35

Нове покриття Київавтодор постелив всього кілька місяців тому. Жителі почали висловлювати невдоволення через шум машин, які їздили по свіжій дорозі. Рішенням стало зламати асфальт трактором. На відео помітно, як екскватор-навантажувач ковшем ламає асфа...