В Італії лікаря запідозрили у вбивстві пацієнтів з COVID-19 заради... вільних ліжок (фото)

В Італії заарештували лікаря відділення невідкладної допомоги, якого звинувачують у вбивстві щонайменше двох пацієнтів із коронавірусом у розпал пандемії, щоб звільнити ліжка в лікарні. Як стверджує прокуратура, 47-річний Карло Моска ввів смертельні дози анестетиків у лікарні в Ломбардії в березні 2020 року, передають Патріоти України.

Лікар призначив сукцинілхолін і пропофол, які використовувалися у відділенні для анестезії пацієнтів із коронавірусом, щоб їх можна було інтубувати. Звинувачення стверджує, що пацієнтів, про яких йдеться, ніколи не інтубували, а у Моска не було причин використовувати анестезію. Крім того, він нібито просив своїх колег покинути кімнату, коли вводив наркотики.

У месенджері WhatsApp медсестри лікарні обговорювали, що підозрюють "божевільного" лікаря у вбивстві пацієнтів у відділенні, яким він керував.

Ще три випадки смерті зараз розслідує поліція. Передбачається, що Моска змінив записи в медичних картках жертв, щоб "замести" сліди.

У період із листопада 2019 року до квітня 2020 року замовлення на сукцинілхолін і пропофол виросли на 70%. За цей час у лікарні інтубували всього п'ять пацієнтів. Лікар був заарештований і перебуває під домашнім арештом у своєму будинку в Мантуї. Він заперечує висунуті проти нього звинувачення, називаючи їх безпідставними.

Хіти тижня. Біснування скреп: Скандальна Більченко переписала відомий вірш про Майдан на російський лад

п’ятниця, 26 лютий 2021, 3:00

Крім того, професорка дозволила собі дорікати матерям загиблих українських Героїв, а також активістам Майдану, яким вдалося вижити в дні розстрілів. Скандальна викладачка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенія Більченко пере...

Хіти тижня. "Не розуміли, куди кожен день зникає туалетний папір": Як росіяни відпочили в Туреччині та привселюдно зганьбились

п’ятниця, 26 лютий 2021, 2:00

Подружжя з Сургута в момент виїзду з одного готелю Туреччини спробувала вивезти в своєму багажі капці, 14 мотків туалетного паперу, рушники, халати, 5 літрів «Бейліз», різні фрукти, повідомляють Патріоти України. Співробітники готелю в Аланії весь тижд...