В Івано-Франківській області пара зайнялась сексом біля ресторану - їх "застукала" поліція

У місті Коломия Івано-Франківської області судили чоловіка за те, що він зайнявся сексом біля одного із закладів. Про це йдеться у постанові Коломийського міськрайонного суду, передають Патріоти України.

За даними суду, інцидент стався наприкінці травня 2023 року о 19:25 біля одного із кафе у місті Коломия. Там пара зайнялась сексом у громадському місці, проте судили саме чоловіка.

У матеріалах справи йшлось, що він на момент вчинення порушення був нетверезим. Порушення припинила поліція та склала протокол на чоловіка. Йому інкримінували статтю 173КУпАП.

Підозрюваний не прийшов на сім судових слухань щодо порушення. А тому суд розглянув справу без його присутності.

Проте Коломийський міськрайонний суд закрив справу, оскільки минули терміни притягнення обвинуваченого до адміністративного порушення.

Чи можна самостійно обрати посаду під час мобілізації і які фахівці найбільше потрібні ЗСУ - роз'яснення

четвер, 7 грудень 2023, 8:47

Збройні сили України продовжують відбивати атаки ворога, а на деяких напрямках також вести наступальні дії. Однак нестача людських ресурсів вважається однією з ключових причин, чому ЗСУ не можуть переломити ситуацію на фронті, передають Патріоти Україн...

Де в Україні виплачують найбільші пенсії - озвучено суми по областях

четвер, 7 грудень 2023, 8:15

В Україні серед областей найбільша пенсія наразі виплачується на Рівненщині – 6673,98 грн. На другій позиції йде Донецька область - 6 612,00 грн. Загалом найбільший розмір пенсії серед міст у Києві - 7 219,64 грн. Про це інформує "Опендатабот", передаю...