В Івано-Франківську місцевий спортзал звинуватили у приниженні ЛГБТ (фото)

В Івано-Франківську один з місцевих спортзалів потрапив у скандал через неоднозначне оголошення-табличку з приводу правил поведінки для представників ЛГБТ-спільноти. На напис звернула увагу місцева правозахисна організація KyivPride в Instagram, передають Патріоти України.

Там заявили про "гомофобний" зміст таблички, яка повідомляє відвідувачам спортзалу про те, що інвентар після тренувань можуть не прибирати вагітні жінки, а також люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

"По-перше, сам вираз "нетрадиційна сексуальна орієнтація" гомофобний, тому що гомосексуальність цілком традиційна сексуальність. По-друге, тут гомосексуальних людей порівнюють з вагітними жінками, підігруючи стереотипу про фемінність", - кажуть правозахисники.

Також в організації підкреслили, що подібні оголошення неприпустимі для країни, яка прагне стати членом ЄС, адже там подібні висловлювання щодо ЛГБТ-представників розцінюються як порушення свобод та прав людини.

У KyivPride кажуть, що вже зверталися до адміністрації спортзалу з вимогами зняти табличку, проте там не бачать у написі нічого "принизливого". "Ми не бачимо в нашій табличці нічого принизливого ... до того ж у своєму клубі ми самі встановлюємо правила", - йдеться у відповіді спортзалу.

Відзначимо, що в коментарях під публікацією у суспільстві України також спостерігаються "розкол" у думках щодо цього приводу. Одні коментатори реагують категорично: "Не подобається табличка - не відвідуйте зал", - написав один з користувачів соціальної мережі.

Інші ж кажуть, що таке уточнення з приводу ЛГБТ-спільноти в стінах спортзалу дійсно виглядає дивно.

Що трапилось 30 травня: Міненерго назвало причину наймасштабнішого з зими відключення світла в Україні

середа, 31 травень 2023, 6:38

Постраждало 2 000 000 абонентів у 12 областях. У вівторок вдень сталося наймасштабніше з лютого відключення світла, яке торкнулося майже двох мільйонів абонентів у 12 областях. . Масове тимчасове відключення світла в Україні, що сталося у вівторок, 3...

Всі сумніви відкинуто: Кабмін різко підвищив тариф на електроенергію для населення з 1 червня, і це тільки початок, - ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:50

Кабмін затвердив підвищення з 1 червня тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн/кВт-год. Про це повідомляє "Європейська правда", з посиланням на джерело в уряді. За твердженням видання, міністр енергетики Герман Галущенко у терміновому порядк...